Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

wiesio    10

4,80 +Vat, podobno podaż tuczników jest spora, podobno idą duże transporty z Litwy (lubelskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LonelySoul    141

4,80 +Vat, podobno podaż tuczników jest spora, podobno idą duże transporty z Litwy (lubelskie)

 

rozmawiałem z osobami które kupowały półtusze litewskie i wszyscy mówli że to mięso nie nadaje się do jedzenia. ale tańsze to nasze zakłady już szczerzą zęby ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

tak 4,70 + vat za żywą na spędzie, a mała ubojnia do której odstawiam 6.30 + vat za kl E (świń tyle że był problem ze sprzedażą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Dziś ładowali u gościa na wsi samochód do FOOD-SERVICE to chyba potrzebują ale po ile to nie wiem


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Zobaczycie że po nowym roku zawita trójka z przodu +vat. Ludzie się w święta obrzerli, wydali kasę na prezenty i w styczniu będą się odchudzać a nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

polska to dziki kraj .. każdy ma w dui.. chłopa dopóki nie jest potrzebny


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

He he widać na duna tylko zbyt jest ale nie ma co się dziwić jak warchlak kosztuje tyle co tucznik B) to i cena za niego inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

Zobaczycie że po nowym roku zawita trójka z przodu +vat. Ludzie się w święta obrzerli, wydali kasę na prezenty i w styczniu będą się odchudzać a nie kupować.

jak ja widze taki komentarz kologo to mi za przeproszeniem żygać mi się chce !!jesli chowiesz świnie i masz za nie faktury to proszę spójrz na faktury z poprzednich lat a nie siej fermentu !! Woj, pomorskie 5.10 +vat przy 22 szt . 10 gr w góre !!!!

  • Like 1

kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Kolega jedzie do skupu jutro 4,6 + vat

 

Za mięsne mówi że dokłada 20 gr ale odbiór z domu , na skupie nie liczy się czy mięsne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Byłbym wdzięczny gdybyście pisali oprócz ceny co się z nią dzieje, czyli czy idzie na dało czy do góry oraz o ile.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy znacie firme która skupuje tucznik we województwie war-maz?Pytam ponieważ firma która odbiera odemnie tuczniki obiecuje aż za 2 tygodnie a to zbyt długo chodzi mi o wage.Jeżeli znacie to podawajcie te wypłacale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Zobaczycie że po nowym roku zawita trójka z przodu +vat. Ludzie się w święta obrzerli, wydali kasę na prezenty i w styczniu będą się odchudzać a nie kupować.

co za bzdury ludzie po swietach jesc dalej musza i kupowac będą bo na narty nie wydadzą bo sniegu nie ma zes się nasluchal może agrobiznesu o ile on jeszcze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

W środę gość z pobliskiej ubojni jeżdził u nas po wsi i pytali czy ktoś nie ma świń , niestety z tego co sie orientuje nikt już nie chowa świń.

Przynajmniej u nas we wsi , a jak ktoś ma to 1-2 dla siebie.

Ceny zboża i prowitu a także małych robią swoje i jest to mało opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

co za bzdury ludzie po swietach jesc dalej musza i kupowac będą bo na narty nie wydadzą bo sniegu nie ma zes się nasluchal może agrobiznesu o ile on jeszcze istnieje

Tu akurat przyznam Ci rację świń jest mało i nic tego nie zmieni mogą być wachania cen ale nie takie jak niektórzy piszą na dziś 5 zł netto za kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Cześć Kto mi pomoże i poda nr siedziby firmy LIBERO- chce zgłosić do Arimr ale nie mam namiarów ;-( help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj