Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

rollo29    81

5,0 netto Łódzki wschodni.Towaru pod dostatkiem ciężko o wolny termin do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś z powiatu świeckiego?bo KIER tyle płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

rollo takie bajki to na skupie siej nie tu! Zakłady już wykupują większe partie bo wiedzą że towaru wcale nie jest dużo.Na skupach są takie ilości ze szkoda zakładom paliwa po nie palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z tego co mówił kierowca (nie żaden pośrednik tylko sprzedaż bezpośrednio do zakładu) to towaru jest wystarczająco, tylko nie wiadomo na jak długo starczy ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Prime Food przechlewo - 30 gr. w Ciągu dwóch tygodni spadek o 70gr. W okolicy podobne spadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hoduje ale małe ilosci i daje zyto ok 25% w paszy

mozesz mi wytłumaczyc po co dodawac najdrozsza pszenice do jadłospisu swin ?

 

 

Człowieku dając żyto sam robisz sobie krzywdę, więc lepiej nie patrz na youtube co mają inni, tylko zajmij się swoim, wracając do tematu 4,90+vat wielkopolska

Edytowano przez kamil123472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Człowieku dając żyto sam robisz sobie krzywdę, więc lepiej nie patrz na youtube co mają inni, tylko zajmij się swoim, wracając do tematu 4,90+vat wielkopolska

Możesz rozwinąć swoją myśl, dość dużo przerabiam żyta w tuczu i rzepaku i najgorzej to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie jestem tu od tego, żeby cię uczyć, skoro mi w szkole średniej o tym mówią nauczyciele, to ty powinieneś to wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Zapytaj tych nauczycieli ile tuczników sprzedali i ile na nich zarobili. Jeśli im chodzi o substancje antyżywieniowe, wystarczy dodać odpowiedni enzym. Poza tym nowe odmiany hybrydowe mają ich poziom niższy niż większość pszenżyt. Ale pewnie ich wiedzą pochodzi z wczesnych lat osiemdziesiątych, skąd mogą o takich nowościach wiedzieć .

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Nauczyciele nauczycielami ale oni tyle sie znaja co wół na gwiazdach. Pamiętam jeszcze z czasów technikum jak Pani od produkcji zwierzecej czasami cos mądrego powiedziała to cała klasa miała ubaw. Żyto w odpowiednich procentach jest dobra pasza i obniza koszty w ostatniej fazie tuczu. A co do ceny tucznika to 4.90 kuj pom. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

4,7 netto

jaja sobie gość robi z hodowców


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

4,8+vat, południowa wielkopolska, pewien pośrednik chyba zgubił mózg i rzucił 4.30+vat :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj