Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

tymtus    42

5,26 netto.

Spadek o 35 groszy, a sami dzwonili i się pytali, czy mamy tuczniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

4,8 netto 0,40 gr w dół od poniedziałku ,maciory 3,8 netto


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Dzisiaj udało mi się sprzedać jeszcze po 5.3+vat , ale mówią ze spadnie poniżej 5 zł


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wczoraj 4,90+VAT w kujawsko-pomorskim jest corz gorzej przez tydzień spadeko o 50gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

To aby nie z zagranicy. Bo te co w Polsce urodzone to i tak trzeba sprzedać jak urosną obojętnie kto ukarmi. 4.9+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

4.90 to już mała przesada .. ale czego sie panowie dziwić polscy przetwórcy to deble dosłownie kretyni .. pluć im w pysk to powie że deszcz pada


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

z tego co mówił gość z ubojni to ciężko im cokolwiek kupić więc może coś dołożą.... ale kto ich tam wie co tak naprawdę zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A ja słyszałem zupełnie co innego, np w FOOD SERVICE mają tyle świń że zapisują dopiero na odbiór około 10 dni po zgłoszeniu a przeważnie było kilka dni


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

I znowu się zaczyna :(

Na dół a wszyscy prosięta kupowali

Podziękować tym rolnikom, którzy w lipcu i sierpniu kupowali duńskie prosięta. Cena zboża spadała, więc ci którzy nie mieli kilka lat świń zaczęli sprowadzać z zagranicy, bo trzoda miała cenę, a zboże nie. Ja już wtedy wiedziałem, że ceny pójdą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

O tej porze roku spadki ceny trzody chlewnej to normalność tak jest już od paru lat jak pamiętam. Moim zdaniem niższe ceny i tendencja spadkowa może być aż do wiosny z niewielkimi zmianami na plus. Styczeń luty moze być kiepsko z cena. Żebym się mylył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Co się porobiło ojciec trzyma kilka świnek. W tamtym roku mieliśmy do skupu 200metry teraz go zamkneli. Wczoraj pojechał 10km w jedną stronę na skup okazało się że wzioł tylko 50 sztuk reszta wróciła do domu tzn ponad 100 sztuk w tym nasze 7 tuczników. Dzisiaj zawiózł na drugi skup około 20km w jedną stronę ale tam jest umówiony to sprzeda cena 5zł z vat. Co za czasy nastały. Dobrze że to jego ostatnie świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

nie chodzi tu o duńskie czy holenderskie prosieta .. ale o to ze na chama skad tylko idzie wwożą tuczniki do nas to jest chore .. ludzie pora sie obudzic i rozpier... to wszystko


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ale co wy się dziwicie nie rozumiem? Z choinki się urwaliście?

Listopad, grudzień w 80% lat są spadki. Styczeń po świętach cena osiągnie zapewne dno jak co roku. potem zabewne bedzie stabilizacja ale na niskim poziomie to do żniw powoli bedzie rosła.

Tak jest prawie co roku a większość co roku oczy stawia że cena spada. Ja pamiętam tylko jeden rok gdzie przełom listopada grudnia cena była bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj