Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

tymtus    42

Do mnie też niedawno dzwonili, co prawda ceny nie podniósł, ale chyba naprawdę brak żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

przyszło rozliczenie z zeszłej środy średnie wybicie w klasie S wybojowość 82,35% wyszła cena brutto 6.6 w przeliczeniu na żywą wagę

 

przyszło rozliczenie z zeszłej środy średnie wybicie w klasie S wybojowość 82,35% wyszła cena brutto 6.6 w przeliczeniu na żywą wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

kolego pawlo90 mozliwosci sa dwie+ pierwsza nie wazysz swinek i pisza Ci taka dobra wybojowosc aby wysoka cena na zywa wyszła co ucieszy rolnika, druga wazysz swinie ale odejmujesz od wagi 2-3% straczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

świnie były ważone przed ubojem i znałem ich wagę przed klasyfikacją poubojową i standardowo od tej wagi zostało odjęte 3 % strączki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie w środę pojechały po 5,20+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 30 gr żeby tak szybko drożały jak tanieją

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kock pow.Lubartów na skupie dla zakładów w Łukowie 4,8+vat :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj