Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

henio2    545

Bucha cha mieszkam blisko Ciebie a sprzedaję tam nawet 6 sztuk bo z podwórka biorą B) na 20 sztukach to jest 1200 różnicy na cenie chyba że dla Ciebie to nie pieniądze B)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U nas czyli gdzie?

 

Przecież mam wpisane w profilu powiat łowicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Uznam to za pytanie retoryczne. Ogólnie z małych hodowców, których znam z okolicy to pchają na piastoszyn, do skiby, na rafpol, do gostycyna lub do rzeźni do Tucholi. Dużo rocznie sprzedajesz? @Arek. Z netu w telefonie piszę i takie informacje mi się nie wyświetliły lub nie potrafię uczynić aby się wyświetliły.:-D

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

rolpist nie wiem jak teraz ale kilka lat temu to inna cena przy zamawianiu a nizsza przy odbiorze jest to odbiorca zerujacy na rolnikach majacych mniejsze ilosci sredniego towaru ja sprzedajac do skiby przy miesnosci 59 -60 % dostaje zawsze 40-50 zl wiecej niz lokalnie w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniady    0

Witam. Mieszkam w byłym województwie łomżyńskim okolice Zambrowa. Kto z tych okolic skupuje tuczniki i był by w stanie przyjechać choć by po 10szt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter94    11

A skiba po ile sztuk jest w stanie przyjechać?

 

 

Ja sprzedaje do Skiby i jak jest w okolicy to nawet po 10 szt przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

rolpist nie wiem jak teraz ale kilka lat temu to inna cena przy zamawianiu a nizsza przy odbiorze jest to odbiorca zerujacy na rolnikach majacych mniejsze ilosci sredniego towaru ja sprzedajac do skiby przy miesnosci 59 -60 % dostaje zawsze 40-50 zl wiecej niz lokalnie w okolicy

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Z bydłem tak samo jest. Przez telefon jedna cena u niego na bazie inna.

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie w środę pojechały po 5,65+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

spotkalem kuzyna co jeszcze pracuje w rzezni danish crown w danii oczywiscie i tam nie ma swin na tyle ze zaczynaja zwalnic pracownikow bo nie ma czego ubijac i przerabiac moze to tez ze prosiaki eksportuja a przez to mniej tucza

a u nas troche pospekulowali i choc 20 gr opuszcza to dla zakladow olbrzymie pieniadze troche euro spadajace dopomoglo bo przecierz niebawem doplaty beda naliczali ale tak czy owak na cene nie mozemy narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Witam. Mieszkam w byłym województwie łomżyńskim okolice Zambrowa. Kto z tych okolic skupuje tuczniki i był by w stanie przyjechać choć by po 10szt ?

Grodecki z Dlugoborza, jak chcesz dam namiary na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Ma ktoś namiary kogoś godnego polecenia we wschodniej Wielkopolsce?

Oferują mi 5,40 zł + Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Dziś sprzedałem 124 sztuki dunczuka po 7,65+vat.wbc. Średnia miesnosc 58,3%. Srenia wybojowos 77,7%.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamelo    1

cena z zeszłego tygodnia (piątku) jaką dostałem przy 48 szt 5,7+ vat, oby za dużo cena nie spadło za dwa tygodnie kolejna transza u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ma ktoś namiary kogoś godnego polecenia we wschodniej Wielkopolsce?

Oferują mi 5,40 zł + Vat

Kolego konkretnie jaki region -gmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj