Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

PuRXUTM    10

mnie też @daniello123 to zdziwiło, ale kuzyn mówił mi że nawet po 7 zł brutto sprzedają tylko nie wiem kto tyle daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniello123    0

po 7 zl to chyba na tzw "ubój gospodarczy " (... nie twierdze ze cena 6.5 to cena nie realna tylko ze sie z taką jeszcze nie spotkałem w małopolsce - a szkoda ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

U nas 5.10-5.20 z vat. Kto Wam tak kasą szasta za te świnie.

 

Skąd jesteś że takie ceny niskie? U nas okolice radzynia podlaskiego spędówka 5.60-5.70 brutto. Weksze ilosci 7.7 + vat z haka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

my sprzedawaliśmy dwa dni temu po 5.8 + vat a wczoraj kuzyn po 5.9 + vat tylko większą ilość i to była sprzedaż z chęci skupujacego bo dwa tiry szły do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26

jest i 6.30 netto

Edytowano przez 1902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26

tak kolego ale nie tylko u nas mowie tu o transakcjach 100szt. i wiecej porzadnego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

jak ma ktoś do sprzedania min. 170szt to na priv mogę dać namiary na dobrego kupca, myślę że 6,4-6,5 netto może dać. Sprawdzony, handlowałem z nim, ale aktualnie nie mam towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

przy 110 już cena 6.30-6.40, wbc z haka 8.10zł netto. Łukasz może mówisz o Jędrzejewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Handlował ktoś z firmą Zakrzewscy z Kosowa Lackiego?? Jak u nich z platnością i wgl?


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Cena powoli robi się strasznie niebezpiecznie wysoka pewnie przyjdzie moment ze jak spadnie to zlotowka minimum a wczoraj dzwonili o tucznika i proponują 6.5 netto na zywo bez potrącenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Każdy hodowca tego się boi, ale jak na razie nie pozostaje nic jak tylko się cieszyć z ceny i średnia z całego roku wyjdzie do przyjęcia


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj