Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Grzegorz83    2

grzegorz bierzecie jakas przedplate bo to kupa kasy jest jakby mieli choc tydzien z platnoscia zwlekac a jak dluzej to wole nie myslec?

powiedz caly rzut naraz sprzedales to mogles miec sztuki w rozrzucie 80 i 150 kg i cena bez wzgledu na ich miesnosc i wage? i jaki % potracen?

 

O płatność się nie boje bo z naszego gospodarstwa odstawiamy do nich kilkanaście tyś rocznie i współpracujemy z nimi od 10 lat i po dwóch tygodniach kasa jest na koncie. Bierzemy teraz cały czas Duńczyka z jednym numerem i świnie są naprawdę wyrównane morze z 10% na całości nie mieści się w wadze 120kg . A mięsność zawsze jest dobra i wychodzi powyżej 57% a wybicie ok 78%. Warzone u nas w gospodarstwie bez żadnego potrącania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Do Grzegorz83 warchlaka bierzesz bezposrednio z fermy czy przez pośrednika?

 

Bezpośrednio z fermy ale początkowo braliśmy przez pośrednika ale od roku bierzemy od rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Food Service Rawa Maz. Klasa E 6.5- 6,7, ale znajomy ,który tam pracuje powiedział że niedługo powinny do góry pójść bo Pini za kl. E płaci od 6,7 i więcej. A poza tym coraz mniej świn. Rolnicy którzy sprowadzali duńczyki czy holendry, którzy kupują po 300zł za duńczyuka albo więcej rezygnują z hodowli gdyż im się nieopłaca... a w roku sprzedawali ok 1000-1500 szt. Tyle czy tak bardzo pójdą w góre? Wydaje mi się że zamiast płacic więcej zakłady wolą ściagać z niemiec świnie i dawać zarobić niemieckim rolniką:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

5.60 netto i gotowka na reke to moze na pierwszy raz bym sie skusil. u nas telefon za telefonem,mowisz ze za tydzien to dzwonią dwa razy dziennie.

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj