Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

tyle że Pani z Cekanowa trochę długo czeka z wysyłką kasy

 

 

mnie raz zapłacili po miesiącu a drugi i ostatni po 60 dniach!!!!!uwazajcie bo zmieniaja warunki umowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Cena ze środy 4,90 zł netto. Kasa w ten sam dzień na koncie. Wielkopolska powiat Złotów

Edytowano przez mario3107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje jeszcze nien poszły. Nerwy mi powoli puszczają ;[ ;[ codziennie słyszę że jutro i tak od tyg. największe robią się za duże. Masakra jakby świńska górka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

Łódzkie 5,30 netto.

kto tyle daje ???? bo mam troche sztuk do odstawienia no i taka cena by mi sie przydala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

jak masz więcej sztuk i stałe dostawy to 5,2-5,3 netto możesz u większości odbiorców wynegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Małopolska 5 zł ubojnia mały prz 5,14 z vat

Czy możesz napisać gdzie jest ta ubojnia?


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

dzisiaj sie pytalem jak dzonilem o warchlaki, firma ktora rozprowadza importowane prosiaki i w dodataku prowadzi skup to 5,5 netto zywa. 7zł netto-poubojowo. ale to zawsze posrednik, a do posrednika nigdy nie wstawie, bo to wszyscy jeden na drugim złodzeje, żerują na polskim rolniku. w zakladzie napewno wyzsza cena i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

A od kogo ten pośrednik nie wiesz? Pewnie gdzieś do dani, albo holandii.. Więc czemu nie chcesz im sprzedać? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj