Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

a u mnie lipa.... 6.35 netto za klasę E. nic w górę i jeszcze nie chcą brać, bo nie potrzebują. ;[ Zm warmia Biskupiec. czas sie chyba rozglądać za nowym odbiorcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Polecam Pini Kutno. Ja odstawiam przez pośrednika już rok i jestem zadowolony. W tamtym tygodniu w środę za 32sztuki dostałem po 6.7netto/kg za klase E średnia mięsność 57,5%. Cena ''z haka'' czyli każdy tucznik jest rozliczany wg średniej mięsności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega sprzedaje tam i też miałem taką propozycje. narzeka tylko że partia musi być wyrównana wagowo bo zbyt dużo potrąceń wtedy i różnie to wychodzi. ja mam mięsność na poziomie 56-57 to może i zle by nie było

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja odstawiam sztuki od 105kg do 130kg po uboju średnio od sztuki odchodzi 24-25kg i potraceń za wagę nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiam sztuki od 105kg do 130kg po uboju średnio od sztuki odchodzi 24-25kg i potraceń za wagę nie mam.

 

a ile minimum trzeba mieć sztuk żeby opłacało im się podjechać? ja jestem z ok. Nowego

Miasta Lub. czyli niedaleko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

a ile minimum trzeba mieć sztuk żeby opłacało im się podjechać? ja jestem z ok. Nowego

Miasta Lub. czyli niedaleko ciebie

 

Nie wiem ale myślę że po ponad 20sztuk by przyjechali. Jak chcesz to ci wyśle na PW numer do pośrednika to sam zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

 

Nie wiem ale myślę że po ponad 20sztuk by przyjechali. Jak chcesz to ci wyśle na PW numer do pośrednika to sam zapytasz

 

Witam Przemo85 Grązka bieze od ciebie


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Średnia cena na WBC 7,04 zł/kg - mięsność 59% dostawa 6-III.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

to zalezy od ceny,mam kilku odbiorcow.a ta oferta to z cekanowa jesli wiesz gdzie to jest.

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

 

Witam Przemo85 Grązka bieze od ciebie

 

Tak Henryk Grazka

a co od was z grupy tez bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj