Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

lukaczmarek    277
Napisano (edytowany)

a ja myslalem ze jestes pozadnym hodowca i towar z gornej zdrowotnej polki bierzesz?

 

Jak ktoś ma prawie 200 loch i likwiduje hodowle (bo tak można wywnioskować z tego posta) to zakładam że byle czego nie ma

 

@Binladen jak była by taka możliwość to wymienił bym cześć stada na świeżą krew. a miejsca mam jeszcze na 8 sztuk dodatkowo

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Panowie mam do was pytanko.

Zakładając że ktoś ma hodowlę trzody i chce ją w całości sprzedać.

Ile może wziąć za całość?

Knury 3

Lochy 172

Loszki 26

Tuczniki 609

Warchlaki 696

Prosięta 292

 

Proszę o przypuszczalne wyliczenia.

woj warmińsko-mazurskie

Widzę nie zły z ciebie bajkopisarz , to nawóz kupujesz 200zł taniej na tonie, chlewnie sprzedajesz której na oczy nie widziałeś, 1500 ha zboża masz 50 maszyn rolniczych i co jeszcze a samolot Boeninga tez masz? czy może tupolewa ,po co to zasmiecac forum bezsensownymi tekstami a twoje gospodarstwo istnieje ale wirtualnie z tego co widzę


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Jak ktoś ma prawie 200 loch i likwiduje hodowle (bo tak można wywnioskować z tego posta) to zakładam że byle czego nie ma

 

@Binladen jak była by taka możliwość to wymienił bym cześć stada na świeżą krew. a miejsca mam jeszcze na 8 sztuk dodatkowo

o ile wogole je ma to to ja zakladam ze wlasnie ma byle co i chce sie tego pozbyc a swieza krew zakup sobie ze stada zdrowego potwierdzonymi aktualnymi badaniami bo ile mozesz tutaj zaoszczedzic? latwo policzyc a ile mozesz stracic ?????

skonczmy to bo dzieciak ma z nas polewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

To w górę rozumiem , a ile było wcześniej ???

 

Niemcy dziś +3centy. 1.68 euro kg wbc 56%..


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8244    7

Widzę nie zły z ciebie bajkopisarz , to nawóz kupujesz 200zł taniej na tonie, chlewnie sprzedajesz której na oczy nie widziałeś, 1500 ha zboża masz 50 maszyn rolniczych i co jeszcze a samolot Boeninga tez masz? czy może tupolewa ,po co to zasmiecac forum bezsensownymi tekstami a twoje gospodarstwo istnieje ale wirtualnie z tego co widzę

 

To niech pokaże to swoje gospodarstwo i wypełni swoją pusta galerię jak taki kozak... Jakby posiadał to co wypisuje to na pewno w galerii miałby pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

4.6 + vat za żywą Łódzkie. czyli + 10 gr. I gdy dzwniliśmy aby zapisać to mogłęm sobie sam dzień wybierać, który mi się podoba. I na skupie mało świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

4.8 z vat-em i towaru na skupie zbytnio nie ma. Czyli 20 gr w górę w porównaniu z tym co było w połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

4.6 + vat za żywą Łódzkie. czyli + 10 gr. I gdy dzwniliśmy aby zapisać to mogłęm sobie sam dzień wybierać, który mi się podoba. I na skupie mało świń.

 

kolego powiedz gdzie sprzedajesz, bo ja tez z lodzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Zależy ile sztuk mam na srzedanie i jaki towar, ale głównie to do Zakładów Przetwórstwa Mięsnego "Rzeżnik" - Jeżów powiat Brzeziński. A kolega skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

u kogo taka cena w piotrkowskim?? ja dostalem 5zl z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

u kogo taka cena w piotrkowskim?? ja dostalem 5zl z vatem

u nas duzo jest handlarzy. a taka cena w gm.grabica ma byc na poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

woj. śwętokrzyskie 4.6 + vat cena bez zmian od 3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Północna wielkopolska 10 groszy w górę :4,50 przelew w ten sam dzień. Inny spęd 4,80 przelew 14 dni. Ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

nie przesadzaj ze nikt nie chce i wcale ich duzo nie ma np skiba podniosl cene o 20 gr na 6.40 i bierze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

U nas pośrednik dla Skiby brał w ubiegłym tygodniu do 10 sztuk 4,80 netto powyżej 10- 4.90 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj