Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

LukaszP    2

A u nas dalej 4.50 netto... za to swin do wyboru do koloru:(


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4
Napisano (edytowany)

U mnie wczoraj pojechało 40szt tucznika po 4.65 netto poniżej 20szt cena była by 15gr niższa, maciora 3.50 netto do 200kg

Edytowano przez dromik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak spadają to nawet złotówke w ciągu miesiąca,a jak drożeją to 5gr w tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

prosiłem Cię 3 tygodnie temu żebyś przyjechał, powiedziałeś, że się odezwiesz, coś słabo ci to idzie :D, może w końcu pojedzie w poniedziałek te 9 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlik20    4

zapomniałem, a byłem w Piotrkowicach w środę, Będę chyba w środę w Twoich stronach to jeśli nie sprzedasz to dzwoń we wtorek, na ten 662....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

A w moich rejonach jakoś podwyżek nie widać . W środę nawet w dół przez tydzień o 20 gr.. 4,20 netto. Czwartek na innym spędzie 4,40 . Północna wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

co za biadolenie nie oplaca sie to nie hodowac pomorze nie zginie tylko zostana najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Taka mała refleksja:

 

Cały czas pogłowie maleje a towaru nigdy nie brakuje, niby każdy kasuje ale do pierwszej większej podwyżki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
Napisano (edytowany)

Witam towaru to akurat niema za dużo w Polsce zakłady mięsne a tym bardziej handlarze wychodzą z założenia po co kupować drogo jak można kupić tanio tak dalej to życzę powodzenia dla zakładów mięsnej obudza się z ręka w nocniku

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

U mnie 4,51 w Ryjewie, i 4,57 Mikołajki Pomorskie. NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

Pomorze spychane jest na margines.W niedługim czasie zniknie z mapy Polski.

Kolego co Ty gadasz?? pomorze to jedne z największych gospodarstw w Polsce, jak zachodniopomorskie i wielkopolska, no chyba że rozmawiamy o jakimś pomorzu w innym kraju :D cena na dziś 4.80 + vat, woj.pomorskie! ! ! !


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

Rekord skąd żeś tą cenę wytrzasnął podaj powiat i namiary u mnie po 4,30 i nikt nie chce brać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj