Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

adriano1299    0

Co się dzieje z tymi cenami u nas na pobliskim skupie 4,50 a jak już miał ponad połowę tira załadowanego to w dół z ceno zjechał. Bo wiedział że i tak mu każdy da bo powiedział że za tydzień jeszcze taniej będzie. Jeden był na spędzie z duńczykami bo mu ktoś brał cały samochód i zostało mu z 15 sztuk to tu przywiózł i jak mówił to taką dokładkę miał do nich że już mu się hodowli odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś nie dobrze się dzieje, dzisiaj dzwoniłem do kupców mówią że cena jeszcze spadnie na środę ustaliłem 4.90 +Vat Lubelskie


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

No na Duńczykach to się hodowcy ładnie przejechali i bardzo dobrze bo Dania się śmieje z głupich polaczków, niech się napasą gnojem,gnojowicą i smrodem i jeszcze trzeba dołożyć ha ha ha

Szkoda tylko normalnego hodowcy co ma swoje maciory i przez takich traci a zamkniety cykl też kosztuje bo coraz więcej chorób łapie prosiaki, albo BIAŁY MURZYN co hoduje na umowę jako niewolnik dla zakładu mięsnego za te grosze, a jak kupił w żniwa słome to jeszcze ładnie dołoży do nich, ludzie zastanówcie się co robicie ,Dania niech sobie sama hoduje a nie tak się dać wykorzystywać na własne życzenie :huh:

  • Like 3

Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

6,55+vat WBC przy duzej ilosci dunczyka. co z ta polska sie dzieje. zeby to byla komuna ahhh... to bysmy wychodzili bysmi wiedzieli za ile sprzedamy a jakbysmy taniej sprzedali to by z nadplata przyszli, bo sprzedales taniej. tak przynajmniej tata mi mówił. przydal by sie jakis strajk bo tak dalej nie moze byc, ze niemiec pcha na potege, a polak ma klopot ze zbytem i co ciekawe zaklady kupuja drozej tam. chyba zrobie przestój kilku miesieczny zobaczymy jak to bedzie. cos podobno na czewca maja byc drozsze swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

spekulujecie nic nie ma pewnego i przewidziec sie zbytnio nie da poglowie najnizsze od dziesiatkow lat a ceny nie ma uni sie chcialo teraz cierpiec trzeba a w dani nie sa w stanie wyprodukowac tucznika z tych prosiat ktore eksportuja to juz jest ich apogeum co najwyzej zrobia jeszcze wieksza koncentracje dzis stada ponizej 100 loch nie istnieja a przestanie ponizej jeszcze wiecej wiec cos prawdy w tym jest co pisze binladen {jaki nik} oni gnoju maja dosc a my go chcemy tylko pytanie za jakie pieniadze jakbysmy sami nie potrafili wyprodukowac prosiaka ale wiekszosc patrzy na wygode tuczyc a miec lochy ktore trzeba szcepic inseminowac utrzymywac w grupach miec miejsce porodowki i male kastrowac szczepic pilowac zeby kastrowac a to kosztuje czas i pieniadze

strajk nic nie da jestesmy globalna wioska i nic to nie pomoze tylko ekonomia ktorej musimy sie nauczyc

wbc 6.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord1991    1

rok temu o tej porze sprzedałem 10 gr mniej niż teraz....... więc są nadzieje że d lutego wszystko będzie wracać do normy :)


kupie ursus 912- 1012, najchętniej z turem z okolic woj, pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

6.45 + vat WBC, posrednik do pini. I chyba cena już gdzie niegdzie do góry. Masseyferguson do kogo sprzedajesz? duże ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrciak    8

14.01.2013 24 sztuki po 4.6 netto i to jeszcze z bolem. Mowili ze nie maja gdzie tego sprzedac. Mam nadzieje ze cena od marca zacznie rosnac bo za dwa mce nastepna partia pojedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

Pomorskie powiat Puck 4,40+vat i ponoć ma być jeszcze gorzej... nic tylko świnie hodować :(

Edytowano przez 2xandrzej360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

4,5+ vat skup , a był wczoraj taki przypadek w gminie u znajomego ,że umuwiony był na odbiór 100szt duńczyka- ceny nie znam i jak przyjechał samochód i zaczęli ładować kierowca otrzymał telefon z firmy że tylko 50 może wziąć bo nie mają gdzie sprzedać- firmy też nie znam, gościowi szczęka opadła


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Północna wielkopolska , powiat Złotów cena ,że szok 4,40 netto. Spadek 10gr przez tydzień. Kasa w ten sam dzień na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zboża wkońcu zacznie brakować, jak na lokalnych targowiskach braknie żywca na stoliki to i masarnie zaczną płacić. Teraz nawet ze sprzedażą jest problem co jeszcze w październiku było nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Zakłady muszą sobie odbić to co przepłaciły jesienią 2012


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dzis sprzedane po 4.65+vat powiat sepolenski , dziwne mowia ze niemaja gdzie sprzedac ale caly czas kupoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj