Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Binladen    10

Jakie są ceny trzody chlewnej w waszych województwach?

 

Wątek i dyskusja o aktualnych cenach z 2014 w wątku: http://www.agrofoto....ew__getlastpost

 

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto....rzody-chlewnej/

 

 

 

Poświąteczna promocja 4.7+vat -0.10gr wieprzków FULLLL

Edytowano przez agrofoto

Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

wyjsciowa cena proponowana u mnie 6,8+ vat WBC, a na wage zywą podajże 5,32+vat, oczywiscie dunczyk, ale postaram sie wytargowac wiecej 7,0+ vat mnie zadowoli he,he. ZM zakrzewscy. Łuków placi teraz 6,75 +vat wbc. przy ilosci prwadopodobnie bede sprzedawał z sasiadem ilosc: 240-250 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

Ja wczoraj sprzedałem tira po 5.4 plus vat. Jak na razie nie zanosi się na podwyżki ale niema tez co narzekać na razie się nie dokłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Ja wczoraj sprzedałem tira po 5.4 plus vat. Jak na razie nie zanosi się na podwyżki ale niema tez co narzekać na razie się nie dokłada.

do jakich zakladow miesnych sprzedawałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam dziś pojechały po 5+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski panowie potrzebuje dobrego i uczciwego odbiorcy świnek jak możecie pelocie kogoś odwdzięczę sie napojem wysoko procentowym

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik65    0

Jutro ma jechać 40 szt po 5.2 + Vat. Panowie jestem nowy, powiedzcie czy kupujący odlicza Wam od ceny którą podajecie tzw. "strączkę" a czy to jest cena ostateczna? Woj. świętokrzyskie , pow. kazimierski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Jest to cena ostateczna...ewentualnie odejmuje na okarmienie jakiś umówiony wcześniej procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

witam, ilość kilka sztuk, wielkopolska, okolice ostrowa wlkp. 4.60+vat robi się nie smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik65    0

Dzięki Ciastek12. Chociaż w gruncie rzeczy to opawiedziałeś tak, że albo będzie deszcz albo pogoda :rolleyes: . Nie chcę robić zamętu ale wydaje mi się, że dobrze byłoby podawać cenę i procent "strączki" bo przy cenie 5zł/kg 3% obniża cenę aż o 15gr. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

% na tzw zanieczyszczenia odlicza się od wagi a nie od ceny wiec nie bardzo wiem po co to w cenie podawać?

Łódzkie dzisiaj 5,2 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Dzięki Ciastek12. Chociaż w gruncie rzeczy to opawiedziałeś tak, że albo będzie deszcz albo pogoda :rolleyes: . Nie chcę robić zamętu ale wydaje mi się, że dobrze byłoby podawać cenę i procent "strączki" bo przy cenie 5zł/kg 3% obniża cenę aż o 15gr. Co Wy na to?

 

No może mogłem powiedzieć ze odejmuje sie dany procent od wagi. Ale cena pozostaje bez zmian. Juz wiemy o co chodzi i nie ciągniemy tematu. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Zakłady "PAMSO" w Pabianicach są na skraju bankructwa-powód to duża konkurencja małych zakładów i wysokie ceny surowca


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

A skąd ten informacje o tym, że PAMSO jest na skraju bankructwa???? Można powiedzieć, że od czasu do czasu odstawialiśmy świnki do pośrednika który z kolei odwoził je do Pamso. Ale pierwsze słyszę o bankructwie tego zakładu.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Tendencja spadkowa jak to zawsze w styczniu.

4.9-5.0 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

A mógłbym wiedzieć jak ten pośrednik się nazywa, bo może mówimy o tej samej osobie?????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Dominik65 podpowiem Ci jak jest w moim regionie z obtrąceniami.Więc tak jeśli tubomatu nie zamykam przed sprzedarzą to potrącenia uzgadniam z odbiorcą 2% a jeżeli zamknę to rozliczamy sie bez potrąceń i to jest norma od x lat przunajmiej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

A mógłbym wiedzieć jak ten pośrednik się nazywa, bo może mówimy o tej samej osobie?????

On kupuje raczej w łódzkiem a u nas w pow. łowickim i głupot nie gada ,ale sprzedaje również do innych masarni-posiada własną ubojnię


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj