Skocz do zawartości
akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

zielone14    3

Sprzedałem ostatnio 2 byki, pierwszy za 6,80+vat mięsny ważył 625. Za drugiego 6,40 ważył 720 ale bardziej pod HF podchodził. Cena nie jest najlepsza, choć patrząc na forum to i tak nieźle. I na tym pierwszym byku chyba trochę orżnęli na wadze.

a samochodem przyjechali z własną wagą? jak tak to chyba normalne jak na każdym skupie...

ja mam wagę elektroniczną od siebie może z 400m, ale żaden kupujący zapewne nawet nie chciał by tam jechać bo na niej nie da się oszukać :(

Pantera    32

sprzedane 3 sztuki po 7,50 netto ważony samochod na elektronicznej to nie orżneli(chyba)

Wiadomość z agroFakt.pl

matingus    107

napisz kto tyle płaci i jaki region.

co możecie powiedzieć o firmie Milex-Meat skupującej bydło.

Edytowano przez matingus

milanreal1    290

a samochodem przyjechali z własną wagą? jak tak to chyba normalne jak na każdym skupie...

ja mam wagę elektroniczną od siebie może z 400m, ale żaden kupujący zapewne nawet nie chciał by tam jechać bo na niej nie da się oszukać :(

Tak samochód z własną wagą.

szatek    3

Okolice Działdowa, warmińsko-mazurskie. 5 byków HF, średnia masa 650 kg, 6,50zł netto za kg

supermichal13    240

Znacie jakiegos dobrego odbiorce z lubelskiego lub wschodniego Mazowsza pow Bialski.

Edytowano przez supermichal13

witam,

jestem nowy w temacie bydla miesnego. Dajcie prosze link gdzie mozna obserwowac ceny miesa bydla? Mysle o hodowli i chcialbym najpierw pozbierac opinie praktyczne, teoretyczne i ekonomiczne- cenowe :)

boogii    0

Witam, wczoraj byk simental 680 kg 59% wybicia po 12zł klasa R do foodworks chroscina. wielkopolska

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.