Skocz do zawartości
akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szaman1    38

Handlował ktoś z nimi Zakład Mięsny Włodzimierz Kryszak niby płaci przy odbiorze.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamils1118    0

Witam, mam na sprzedanie byka 50% LM, wiek 14 miesiecy, waga okolo 450kg. Jestem z warm-maz, jaka cene moglbym za niego dostac?

nikolajjj    54

uważajcie firma kopi znów pojawiła się na rynku.jak szybko przyjechali,jeszcze szybciej odjechali.

dowiedziałem się tylko,że teraz to płacą pieniądze na rękę.

cenę jaką mi oferowali to 7,7+wat.

Tak, u nas też byli, pokręcili nosem i 7,30 netto. Pogoniliśmy im kota.

To jak na rękę to dobrą cenę ci dawali to czemu im nie sprzedałeś

Może dlatego,że są niewypłacalni i niejednego rolnika zrobili na szaro

chciałem 8zł,na razie nie chcą dać.

jak się zdecydują to mają mi dać znać.z tego co się dowiedziałem to mają bić rytualnie.

na skupie u Mnie max 7,3za mm

My dostaliśmy 8 netto z Mokobod, w poniedziałek zabierają byki. Zadzwoń do Częstochowy do Kowalczyka (czy jakoś tak), był dzisiaj i dawał nam też 8 netto , ale obiecaliśmy innemu i czekają do poniedziałku. Z eco beef też dobrą ceną dają.

Edytowano przez nikolajjj

Mikruss    56

Jaką macie dobrą jeszcze firmę co działa na terenie środkowej i południowej wielkopolski ( rejony Kalisza, Ostrowa Wlkp), mam teraz ladnego mieszańca HF+Simental ok 700 kg ale 6.80 netto to trochę malo za taką sztukę...

mateusz461    130

Dzisiaj sprzedane Byki rasy HF i NCB 7 szt. , Waga Od 600 do 744 kg cena 7.40zl/kg . Średnia waga na czysto 630 kg . Byki odstawione do

P.P.H.U. GRAMAR sp. z O.o. Woj. lubelskie ;) pozdro

Edytowano przez mateusz461

Montifan    0

dzisiaj oddane 4 sztuki po usrednionej cenie 7.29 netto, waga od 650 do 720 hf i lm.

Edytowano przez Montifan

TomekRolM    1

Witam, mam na sprzedanie byka 50% LM, wiek 14 miesiecy, waga okolo 450kg. Jestem z warm-maz, jaka cene moglbym za niego dostac?

Ja myślę że około 7 zł/kg. Próbuj go trzymać to wraz ze wzrostem cena także powinna podnieść się do góry.

Gość proxa8g55   
Gość proxa8g55

Witam. Kogo polecacie w centrum kraju na pograniczu woj. Łódzkiego i Mazowiedzkiego. A macie jakieś opinię o takiej firmie "Bolo" Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Nadziałek, Łagów

Mariu22    1

Czy jest ktoś z okolic Końskowoli, chodzi mi o firmę Pini, czy już rozpoczęła działalność , miała ubijać 300szt dziennie?

szaman1    38

Dzisiaj poszło 5hf i 12 mieszańców po 7,8 jak idą śr waga 810 do Food works w Krotoszynie. Może zna ktoś dobrego kupca na 100% Charolaisey oni chcą dać po 8 czy warto?

mateo0209    0

po ile mogę wziasc za byka mięsnego simental ok.,450 kg i drugi czarno bialy ok.410 kg okolice białej podlaskiej lubelskie

po ile mogę wziasc za byka mięsnego simental ok.,450 kg i drugi czarno bialy ok.410 kg okolice białej podlaskiej lubelskie

za simetala to ze 6.8 a za czarno białego 6.5 a jak hf to mniej

mont    0

nie znam , ale czasem sprzedaje do ROLZBYT Jarosinski BUK , tam jest kilka firm skupowych

Edytowano przez milanreal1

mariuszd93    489

Szaman za czystego dostaniesz wiecej. Ja za simy dostałam 8 netto.

Czyste SM czy mieszańce?

@szaman twierdzi że dostał 7,80 netto za hf i mi9eszańce , propozycja 8 zł za CH to wynika z tego że też netto

Tylko ta cena za te mieszańce i hf to jakaś dziwnie wysoka ...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.