Skocz do zawartości
akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

st220    12

Do łuniewskich, do drugiej jeszcze nigdy nie zdawałem. Łuniewscy daleko śmigają po bydło, rok temu widziałem ich samochód 40km od warszawy.

marijusz    29

wiem ze łuniewscy biora z Augustowa czyli do samej wschodniej granicy wybieraja Podobno to jedna z najwiekszych firm w RP

Koledzy a czy ktorys z was mial kontrole Straży celnej w zwiazku ze sprzedaża bykow??

Edytowano przez marijusz

Wiadomość z agroFakt.pl

andrevv    0

U mnie łuniewscy też brali (blisko przejścia granicznego z białorusią, kawałek jest) a ubojnię mają za Łapami, kilka razy tam jeździłem, byłem przy ważeniu

bluecows1    10

z tego co wiem to są kontrole celnych i w ubojniach i u hodowców 

chodzi coś o te sztuki co były wysyłane do Turcji jak jeszcze szło, takie kontrole krzyżowe

nikolas29

dzwoniłem do Maciejka to za byka powiedział 7+ wat za super, jałówke tak samo a krowy 4,5- 4,7

ogólnie do góry

piotrek912    7

Panowie ile mam powiedzieć za ładnego hf tak kolo 750kg bo jutro mają po niego przyjechać 3 tygodnie temu dali mi też za takiego 6+ vat

Servio    2

na wtorek mam ugadana cene  7.60 brutto woj podkarpackie firma tim kot,

Pulnik zaoferował 7,7 na ręke jednak nigdy z nim nie handlowałem  

jacus    107

w sobote na wbc ladny byczek mieszaniec poszedl po 13,1 zl. mial 377 kg . sama skora wazyla 58 kg -350 zl.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

marijusz    29

Tylko nie mow mi ze za skore taz ci zaplacili ??

Wiecie może jaka ubojnia z podlasia byłaby zainteresowana buhajem LM starszym niż 30 miesięcy?

A masz mozliwosc zawiezienia tego byka bo po jednego to raczej nie przyjedzie gosc ktory kupuje na wlasne potrzeby i nie potraca za wiek Zaklad  miejsci sie pod zambrowem

Ostros    0

W czwartek sprzedałem 4 sztuki mieszańców ważyły 770, 750, 650 i 575 za wszystkie dostałem 7 zł brutto od lokalnego kupca. Było wielu chętnych ale wszyscy oferowali po 6,7. Okolice Łomży

kubaska    7

Przerstrzegam przed oddawaniem Biernackiemu na wbc. Przyjechał klasyfikator wycenił 5 sztuk krów na żywo po 3,6 zł ale bardzo przekonywał mnie żebym oddał na WBCi No i przyszło rozliczenie jak przeliczyłem sobie na wage żywą wyszlo równe 3 zł /kg. i co powiecie o takim procederze koledzy. Ewidentnie nie zależy im na stałej współpracy tylko żeby naciągnąc klienta raz i potem niech sie buja. Oby im bokiem takie krętactwa wyszły. Na placu obłudnicy mają kapliczke a rżną rolnika jak się da. W porównaniu do wagi żywej zrobili mnie ponad 1600 zł

kp38    8

Dziś dzwoniłem do lokalnego kupca o ceny bydła i powiedział mi tak jak dobry towar .

To byk 7.50

jałówka 7.00

krowa 5.00 ceny brutto

Zobaczymy w środę ma przyjechać.

A może zaczekać jeszcze jak sadzicie? :mellow:

Edytowano przez kp38

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Mariusz_836
      Sprzedam jałówkę rasy mieszana miesna (matka simentaler)wiek 18 miesięcy

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć ile utrzymałbym sztuk bydła opasowego mam 10 ha III kl 4 ha klasy IV i V i 1.60 VI kldo tego 2 ha łąk, ale będą jeszcze dobierane myśle że tak do 5-6 ha sie dojdzie będziemy z nich zbierać 2 pokosy a co do bydła to byłyby to byczki nie typowo mięsne tylko mieszańce bydło utrzymywane wolnostanowiskowo