akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Mikruss    536

Biernacki niexle wisi z wypłatami.

FV dostał wystawioną 24.11.2014 i do dzisiaj kasy nie ma i Pani księgowa nie wie czy do świąt się wyrobią.

Trudno dzisiaj sprawa od rana zgłoszona w kancelarii prawnej, teraz niech się prawnik uciera z nimi albo oni z prawnikiem. Dam znać czy coś to wskurało, mają 3 dni albo proces w sądzie + pokrycie kosztów prawnika, sądowych oraz komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

łuniewscy byczek 800kg R-13.20zł wybicie 61.5%

 

Hej jaka rasa byczka Z luzu czy łancucha ? Był głodny ? Wczoraj gosc od nich przekonywał mnie ze tak dobrze bydło u nich wychodzi Moze faktycznie warto im sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1987    1

MM ale piekną dupke miał cały czarny no cudenko:) z łańcucha był. zabierali tak ok 10 rano do zakładu mam 10 km. ja tam cały czas sprzedaje i nie mam powodu do narzekan,. jak maja oszukac i tak oszukaja ne dojdziesz tego za reke nie złapiesz zeby udowodnic. ale jak towar dobry to i kasa i wynik i waga jest odpowiednia. z hf takiego wynku by nie było. z wybiciem mnie zaskoczyło bo na ten temat rózne opinie słyszałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

łuniewscy byczek 800kg R-13.20zł wybicie 61.5%

 

Szkoda że nie napisałeś czy to cena netto czy już z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Za dobrze by było jakby to była cena netto. Znajomemu wczoraj to samo obiecali. :wacko:

 

Szkoda że nie napisałeś czy to cena netto czy już z vat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Dziś sprzedane HF692*6,6 MM 843*7,3 ceny plus wat

lokalny odbiorca


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Szukam uczciwego godnego polecenia odbiorcy bydla bez kantu na wadze . Jestem z okolic Ciechanowa

Edytowano przez 123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Witam ponieważ temat ceny bydla rzeźnego 2014 jest nie dostepny wrzucam ten temat i zapraszam do wpisów

Temat aktualny. Był mały błąd z wyświetlaniem, na mobilnej wersji był widoczny. Łączę tematy bez ostrzeżenia

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Właśnie się zastanawiałem co się dzieje z tamtym tematem. Ubój przeszedł to nam temat zamknęli :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ja nawet pisalem do modelatora Zero odzewu Czyzby komus zalezalo zebysmy nie wiedzieli jakie sa ceny transakcji w roznych rejonach polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozeF84    1

wczoraj sprzedane jałówka hf 520 kg 6 brutto

        byk hf ładnej budowy 750kg  7.5brutto

firma słaby

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem co się dzieje, że nie mogę otworzyć tematu "ceny bydła rzeźnego 2014"- myślałem, że to w moim kompie coś nie tak:)

Wczoraj w Agrobiznesie mówili, że w Niemczech cena żywca wołowego pnie się do góry...tylko u nas nikt się z ceną nie wychyla..eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

w Niemczech byki w klasie R3 -3.67eu /kg wbc Ogolnie w calej europie jest trend zwyzkowy

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5,6? śmiech na sali... taka cena to powinna być na żywiec wieprzowy. Za byki drugie tyle. Myślą, że rolnik żadnych kosztów nie ponosi? że produkcja nic go nie kosztuje? że nie potrzebne mu pieniądze na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki87    5

8 szt. LM po 9.40 zł/kg sprzedane przed tygodniem do Agrostaru. 

 

@ marijusz 

To cenę którą podałeś, to chyba tyczy się ras mięsnych itp ras ? tak w woli sprostowania jak możesz ; ]

 

Byłem nie dawno w Niemczech i tam cena 3.60 max do 3.90 za LM czy Charolaise była. No i też to zależało od kilku czynników.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Biernacki dzisiaj zaczął wypłaty za listopad wiec pewnie kasę dostane w styczniu. Super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

8 szt. LM po 9.40 zł/kg sprzedane przed tygodniem do Agrostaru. 

 

@ marijusz 

To cenę którą podałeś, to chyba tyczy się ras mięsnych itp ras ? tak w woli sprostowania jak możesz ; ]

 

Byłem nie dawno w Niemczech i tam cena 3.60 max do 3.90 za LM czy Charolaise była. No i też to zależało od kilku czynników.  

 

powtarzam byk klasa R otłuszczenie 3 (czyli dobry mieszaniec miesny )cena 3.67 euro(usredniona ) a nie dawno było 3.47 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 szt. LM po 9.40 zł/kg sprzedane przed tygodniem do Agrostaru. 

 

Chodzi o firmę Agrostar Starownik, Nowa Jedlanka?

9,40zł brutto za kg żywej wagi? a za ładnego hf wiesz może ile płacą?

przy 8 szt to już pewnie przysłali samochód? bo po 1 czy 2 szt nie będą chcieli jechać raczej 50km?:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu22    1

Zadzwoń, będziesz wiedział Agrostar  to solidna firma. Chłopaki które zabieraja bydło Łukasz i Janusz są ok.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj