akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

marijusz    556

cena w gore  !!!!! Skłodowscy Tykocin (dawniej sobiesmak ) klasa R 12 zł +vat podwyzka o 60 gr Ciekawe co w poniedziałek  A 3 grudnia TK zajmie stanowisko w sprawie uboju rytualnego

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Kogo polecacie w pół. wielkopolsce bo mam na sprzedaż 10szt byków w wadze 650+ netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Biernacki prawie 2 tyg. temu juz dawal 12 za R

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

sąsiad tego byka sprzedał Gancarzowi z Limanowej.

Garcarze są z Luszowic koło Dąbrowy Tarnowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena w gore  !!!!! Skłodowscy Tykocin (dawniej sobiesmak ) klasa R 12 zł +vat podwyzka o 60 gr Ciekawe co w poniedziałek  A 3 grudnia TK zajmie stanowisko w sprawie uboju rytualnego

 

Również czekam na 3 grudnia. Może być ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

"Sokołów" w Tarnowie 60gr w góre to jest 11.75 wyjściowa ja mam odbiór na okres poświąteczny podobno ma być jeszcze lepiej i wiek do29miesięcy ALE tylko dla tych co mają umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Witam mam pytanie kogo polecacie ze świętokrzyskiego do odbioru byków w miarę uczciwego i z dobra wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

,,Wmiare uczciwego " dobre podoba mi sie ! i co by mial wage w miare dobra (dla rolnika a nie dla siebie)  :D

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rad626    0

kolego dobrą wage bedziesz miał jak sobie zwazysz na swojej :P pozdrawiam

Edytowano przez rad626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

waga tylko swoja albo ogólna, wtedy wychodzi uczciwość i dobra cena

a co do oczekiwań na 3.12 , to myśle że może sie okazać że za dwa tygodnie będziemy sprzedawać byki po 5-6 zł

chociaż tak jak większość na razie wstrzymuje sie ze sprzedażą

w tym tygodniu znajomy sprzedawał jałówki mięsne od 550 do 650 kg po 7+wat a za byki ten sam skupnik dawał 6,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CiSek_1    0

Kolego ja handluje z Panem Stabrawa. Waga zawsze sie zgadza, a kasa nawet i w 5 min na koncie.

Reszta handlarzy na naszym terenie to wg mnie smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

 @Robert wiem o tym ale ja tez miałem wcześniej dwóch odbiorców ale zaczęli za bardzo przewalac i szukam kogoś nowego po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz999    0

Stabrawy jest z Łętowska sprzedaje do niego od kilku lat z płatnościami nigdy nie było problemów zawsze za cały tydzień płaci w poniedziałek, w mojej okolicy wszystkie duże gospodarstwa z nim handlują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj