akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Raptus902    128

zobaczymy za  jakis czas czy waga ok:P postawie big baga na wage  i musi sie zgadzac lub zwaze calego tira  i zas z bykami (chodz kiedys byl taki przekret ze tir byl wazony pusty wazyl iles tam zaladowali bydlo u sasiada po drodze jadac na wage wypuscili wode z tira  i go je.. w ten sposob na wadze) 

od myszy az po cesarza wszyscy czerpia z gosodarza wiec trzeba kontrolowac jak tylko sie da:)

 

Rożne są przekręty wiadomo :D

Trzeba bardzo uważać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

PKM DUDA ubojnia w Hucie Północna wielkopolska proponuje po 6,2,-netto za byka mięsnego-o hf'a bałem się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

zależy jaki hf wczoraj na spędzie biernackich za najsłabszego hfa 600kg dał 5.80 netto a za najlepszego ponad 900kg 6.50netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

A jak ceny byka w świętokrzyskim??


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Żywiec Tarboj,  byk do 7,5 plus Vat, krowa do 5 +vat, jałowka do 7+vat.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

wczoraj sprzedałem handlarzom 2 hf oba miały po 650 kg zapłacili po 6.20 województwo lubelskie


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

chyba bliznieta skoro po tyle samo wazyly !!


Żywiec Tarboj,  byk do 7,5 plus Vat, krowa do 5 +vat, jałowka do 7+vat.

 

Cennik bardzo ciekawy A jak z kasa ?Moze wiesz czy kupuja tylko w okolicy czy jezdza dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oloolosz    2

siema,kiedyś pracowałem w jednej ubojni na pomorzu,co płacili poubojowo,i jak mieli kontrole z urzedu to wszystkie sztuki byly pozaniżane z klasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79

Ludzie mam pytanie bo mam krowe na sprzedanie waga 590 kg nigdy nie sprzedawałem poubojowo i się zastanawiam ile mi kg z niej może odejść po odejściu wnętrzności itd tak plus minus bo napewno macie rozeznanie. Bo cene proponują 6.50 i niewiem czy mi się to opłaci bo w innym miejscu nie poubojowo płacą 4 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

Ludzie mam pytanie bo mam krowe na sprzedanie waga 590 kg nigdy nie sprzedawałem poubojowo i się zastanawiam ile mi kg z niej może odejść po odejściu wnętrzności itd tak plus minus bo napewno macie rozeznanie. Bo cene proponują 6.50 i niewiem czy mi się to opłaci bo w innym miejscu nie poubojowo płacą 4 zł za kg.

Ile bedzie mięsa zależy od tego jaak taa krowa wygląada, ale przy tych cenach co napisałeś to zdecydowanie lepiej wyjdziesz jak sprzedasz ją po 4 zł za wagę żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oloolosz    2

Ludzie mam pytanie bo mam krowe na sprzedanie waga 590 kg nigdy nie sprzedawałem poubojowo i się zastanawiam ile mi kg z niej może odejść po odejściu wnętrzności itd tak plus minus bo napewno macie rozeznanie. Bo cene proponują 6.50 i niewiem czy mi się to opłaci bo w innym miejscu nie poubojowo płacą 4 zł za kg.

 

słaba krowa wydaje mi sieże nawet na 50 procent sie niewybije,niektóre wydaje mie się,żę na 45 nawet,jak byk ponad 60 się wybija to jest nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy i nie wiem jak mam tu pisać na forum a chodzi mi o to zebym napisał wiadomośc i zeby wszyscy tą wiadomość widzieli chodzi mi o konia zimnokrwistego ogierka wiek 9 miesięcy mam na sprzedaż jestem z mazowieckiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Żywiec Tarboj,  byk do 7,5 plus Vat, krowa do 5 +vat, jałowka do 7+vat.

 

Sąsiad za krowę mięsną dostał u Pawła 6zł brutto chyba, ze koloryzuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ten Tarboj po kraju też kupuje ? bo z takimi cenami w łódzkim po pare tirów dziennie by kupował

u mnie za krowe mięsną co najwyżej 4.5 + wat i to taką powyżej 700 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson79    1

W poprzedni poniedziałek pojechali moje byczki 5 sztuk 1 MM i 4 HF. MM po 6,70 jeden HF po 6,60 a trzy po 6,50 ceny netto okolice Grudziądza   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonił handlarz ( nie znam go i nie wiem z kąd miał mój numer ) i chciał kupić byki , powiedziałem że mam odbiorcę a sprzedam dopiero w grudniu . Handlarz powiedział że jeśli teraz mu sprzedam to da 7.5 z vat .Przeglądam ceny na forum i nie wiem co o tym myśleć .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj