akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

stef3    0

jakie macie opinie albo doświadczenia z ubojnią w miejscowości Muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

u nas ceny hf to 5,90 +vat  tak możesz mu powiedzieć że 8zł zvat   zobaczymy jaka mina to napisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

u nas ceny hf to 5,90 +vat  tak możesz mu powiedzieć że 8zł zvat   zobaczymy jaka mina to napisz 

A za mięsne ile Kwiatek płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

jakie macie opinie albo doświadczenia z ubojnią w miejscowości Muchy

masz na myśli Muchy w rejonie Czajkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

dreamtime skupuja na wage zywa platnosci max dziesiec dni a jak sie pogada to i trzy dni ile bedziesz mial sztuk miesne czy hf skitki biera 7 procent

mozesz dac namiary lub numer tel? po za tym jak wazone jest bydlo ? samochod z waga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycho80    0

Warmia Biskupiec krowa waga żywa 566 netto wybicie 47% cena 7,8 netto, byk mieszaniec waga żywa 632 netto wybicie 60% cena 11,40 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mironek    0

Dzisiaj sprzedane 2 byki MM, jeden bardzo dobry drugi troche słabszy oba po 7zł +wat . Ten lepszy waga 804 kg słabszy 741 na okarmienie 6% .Okolice koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba098    0

dreamtime napisze ci jutro albo wpisz w google walczak galewice wazone sam na samochodzie ale waga ok ja im tuczniki odstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

mironek komu sprzedawałeś? (Koło/Wielkopolska)

z okolic Turku jeździ taki Kowalski , ja mu sprzedaje i zawsze byłem zadowolony , do koła myśle ze też by skoczył , jesteś chętny to dam namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Czy firma "Słaby" wypłaca kase w terminie?

Ktoś z nimi z obecnych tutaj handluje?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

Ja z nimi handlowałem kasa wypłacana na czas ,cena znośna miałem tylko do wagi zastrzeżenia

z tym, że obecnie to ANTOCEL

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ktos był na tym protescie rolnikow w okolicy Zbuczyna (chodzilo o przywrocenie rytualnego)wiecie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

100% Lm waga 800 kg 8 zł z Vat Augustów Milanowscy

\


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

dreamtime napisze ci jutro albo wpisz w google walczak galewice wazone sam na samochodzie ale waga ok ja im tuczniki odstawiam

 

Też nie raz idą do nich tuczniki :)

Waga raczej się zgadza :D

Kasa w 14 dni na koncie choć bywa że po 7 dniach przeleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

Też nie raz idą do nich tuczniki :)

Waga raczej się zgadza :D

Kasa w 14 dni na koncie choć bywa że po 7 dniach przeleją :D

zobaczymy za  jakis czas czy waga ok:P postawie big baga na wage  i musi sie zgadzac lub zwaze calego tira  i zas z bykami (chodz kiedys byl taki przekret ze tir byl wazony pusty wazyl iles tam zaladowali bydlo u sasiada po drodze jadac na wage wypuscili wode z tira  i go je.. w ten sposob na wadze) 

od myszy az po cesarza wszyscy czerpia z gosodarza wiec trzeba kontrolowac jak tylko sie da:)

Edytowano przez dreamtime18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

dzisiaj sprzedane jałowki ch/hf 680kg po 6.80zł+vat i bs/hf 520kg po 6zł+vat potrącenie 7%. Pojechały do biernackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy za  jakis czas czy waga ok:P postawie big baga na wage  i musi sie zgadzac lub zwaze calego tira  i zas z bykami (chodz kiedys byl taki przekret ze tir byl wazony pusty wazyl iles tam zaladowali bydlo u sasiada po drodze jadac na wage wypuscili wode z tira  i go je.. w ten sposob na wadze) 

od myszy az po cesarza wszyscy czerpia z gosodarza wiec trzeba kontrolowac jak tylko sie da:)

 

Rozmawiałem ostatnio z kierowcą który kiedyś woził bydło u łunieskiego to opowiadał jak byki szły na ogólną to po zważeniu pustego tira spuszczali po drodze wodę z zbiorników do pojenia bydła, ktoś sprzedawał po ubojowo do nich, a w firmie byki rurami napi erdalali aż krew pryskała.

Edytowano przez MirekCase4230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

w Baniach Milanowscy maja skup? Na jakiej wadze waza?

Dzwonisz i przyjeżdżaja a warzą u siebie.

Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

Sprzedane byk po SM mlecznym wiek 20mc i jałówka mieszaniec LMxHF 23mc.  waga 790 i 695kg,cena 6.70 i 6.50 plus vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj