akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

tomekZ058    135

Cypiz5 ta waga tez była dla mnie zaskoczeniem bo myslałe ze 800 z groszami powinien miec ale wyszło jeszcze lepiej,karmiony siano,kukurydza przez lato,sruta i pare worków koncentratu i burak pastewny od czasu do czasu troche surowego ziemniaka no i sie udało dbudowac ładnego opasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ja sprzedaje tylko bezpośrednio do ubojni na żywo i też szału nie ma

kiedyś spróbowałem na wbc na Nowostawy to byki powybijały sie jak krowy- nigdy więcej

kogo dexter mógł byś polecić ? bo ja też z łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1    0

Witam ja tam Pini Beef nie polecam niby ceny mają dobre ale odliczają za jakość mięsa i wagę półtuszy .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki223    14

Poleci ktoś kogoś kto kupuje bydło w małej wadze (250kg) z lekkim uszczerbkiem , woj .warmińsko -mazurskie  pow.iława-ostróda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@luki223 nie wiem kto kupi takie coś a chociażby nawet to dostaniesz grosze ale może spróbuj zabić na ubojni np. w Kisielicach- tam jeśli się nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Poleci ktoś kogoś kto kupuje bydło w małej wadze (250kg) z lekkim uszczerbkiem , woj .warmińsko -mazurskie  pow.iława-ostróda

Coś  takiego  to  faktycznie  kiepsko  cenowo wyjdzie ,  lepiej  zabić na własne potrzeby  i  dokupić coś bez papierów , lub  zabić legalnie  w  ubojni  na  własne  potrzeby


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamtime18    1

dreamtime sprzedane do ubojni walczak galewice a co masz na sprxzedasz

hmm na teraz nie ale za 2 miesiace napewno , jak tam wyglada z platnoscia ? do ilu miesiecy skupuja bydlo? zywa czy ubuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba098    0

dreamtime skupuja na wage zywa platnosci max dziesiec dni a jak sie pogada to i trzy dni ile bedziesz mial sztuk miesne czy hf skitki biera 7 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

poszukaj sobie innego odbiorcy.

uzgodnisz cenę taką,a zapłaci inną.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak 99%firm i handlarzy,TVP niech wyemituje program,,handlarze,, na bazie tego z TTV,ciekawe czy by jakiś sie zgodził ujawnić ile zarobi na byku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

@luki223 nie wiem kto kupi takie coś a chociażby nawet to dostaniesz grosze ale może spróbuj zabić na ubojni np. w Kisielicach- tam jeśli się nie myle

Kąsek w Kisielicach i Wyżlic w Zielkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJ30    5

do jakiego skupu były sprzedane sztuki ?

czy ktos mi poleci dobry skup bydła z kuj-pom ewetualnie wielkopolski ? I przede wszystkim rzetelny paltnik. Sprzedaje do OSI Poland Foodworks ale zaczynaja w kulki leciec z cena wage maja dobra i platnikiem ale na cenie tak obcinaja ze szok

Z kuj-pom to np firma Grażka z okolic Mroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

mantingus ale o kim mówisz ze uzgodni cenę taka a zapłaci inna?

pisze o firmie Mejsner.mam do nich 10km ale handlował nie będę.

lepiej do kogoś innego sprzedać.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki223    14

Jestem ciekawy czy Wyżlic tąka kupi ,dzięki za podpowiedź

Edytowano przez Luki223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

emillo

w moim rejonie łódzkiego za hf-a co najwyżej 6 +wat, za ładną krzyżówke 6,5- 6,7

coraz bardziej nędza robi się z ceną krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Witam, panowie, oriętuje się ktoś cenę HFów w łódzkiem?

 

z tego co wiem to tez 6 zl+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Cos Jednak idzie w dobrym kierunku skoro nawet dzis (11-11) jakis posrednik dzwonil o byki Ma jutro przyjechac ogladac Ale sie zdziwi jak mu powiem cene 8 zł /kg w numer (narazie nie zalezy mi na sprzedazy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj