akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kizak    2149

Wojtek popieram,a swoją drogą ilu tych “ekologów“,prowadzi lub pracuje w firmach zajmujących się np.produkcją wyciągów do obornika,prowadzą hurtownie z lekami..... .przecież to jest rzesza ludzi która musi z czegoś żyć.Poprotestować a i owszem zwrócić uwagę jak najdalej ode mnie. A ci na wiejskiej,nie dojedli chyba i wymyśleli ,podejrzewam że przy “ekologicznej“ z lekką nutką drożdży,jak by zagryżli,to według moich doświadczeń to te drożdże za długo się nie odbijały,a tu jeszcze i czkawka z każdej strony ,czy to nie lepiej zagryżdż.A spróbuj kochany ekologu “ powalczyć“ z ekologiczńą pod jabłko,albo co smaczniejsze kiełki....i to za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

wołowina w sklepach z miesem tylko na zamówienie . jest jej brak a ceny lecą w dół? pany trzymac bydło nawet 2-3 miesiace pózniej sprzedac beda płacic po 7.50 z ukłonami pomimo embarga. z Polski i Ukrainy  nie biora bo tak sie chcą odgryzc. a tymczasem handel na białorus trwa w najlepsze i od nich już wołodia putin kupuje po cichu oczywiscie. z naszej hajnowskiej mleczarni białorusini kupuja wszystko chcociaż mają swoje wiec co z tym robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

na pewno wołowiny nie ma w sklepach bo jej brakuje

nie ma jej bo jest za droga i mało kogo stać na zakup

dlatego też nie kladzie wolowiny do kiełbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

tak w sklepie wołowina droga w kiełbasie jej nie ma bo tanszy wieprz a wolowine najlepiej kupic po 6 zl i wyslac do Holandi i Włoch.ineres sie kreci..to co zdrowe nam nie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W połowie kiełbas to juz mięsa nie ma nie to wołowiny,a na każdej karmie dla kota czy psa napisane jest,że z dodatkiem wołowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dla pieska kupisz z wołowiną a sam świniaki wpier**** ;)

Bo jak byś miał kupować kiełbasy z wołowiną to by ci się za drogie widziały. a dla psa tańszego nie znajdziesz.

Edytowano przez Deutz-Fahre-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

Sprzedawał ktoś ostatnio bydło bo od kilku dni nic o cenach nie piszecie tylko jałowa dyskusja która nic nie wnosi do tematu a mam kilka do sprzedania. Znajomy handlarz za byka MM 6,50 proponował. załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

dzisiaj pojechała na wieczny odpoczynek krowa LM 800kg z groszami za 5,50zł z vatem

ogólnie cena od zeszłego tyg. poszła w dół od 20gr. do prawie 1zł. ,zależy czy to krowa,byk czy jałówka


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

i tak dobrze tam u was w lubelskim płacą>>>>>>>>>>>>>>

dobry towar i dobrze zapłacili ,daj HFke nawet w tej samej wadze i o tej cenie możesz zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie cały czas się ogłaszają po 7,20 .Tak sobie myślę ,że co najmniej mieszańce i to ładne muszą być cena netto.A zapomniał bym piszą ,że od reki też mogą zapłacić .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

W ostatni  ponedziałek  byłem na  targu  bydła  do oporu   kupujących  jałówki  zero  ,  krowy   na mięcho  cena   ...   krowa  waga  570 kg   2300  byki   max  6 ,50 \kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trybunał Konstytucyjny 3 grudnia ma rozpatrywać czy ubój  jest zgodny z Polskim prawem .Zaryzykuję i poczekam ze sprzedażą .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas się ogłaszają po 7,20 .Tak sobie myślę ,że co najmniej mieszańce i to ładne muszą być cena netto.A zapomniał bym piszą ,że od reki też mogą zapłacić .

 

Ogłaszać to się oni tak mogą że najlesze ceny wszystko ładnie pięknie,jak przyjadą to zaczynają kręcić i mataczyć, ale na pewno byk musi mieć 600 netto, i pewnie to za mieszańce mięsne w dobrej kondycji przy dobrej wadze, bm kobylin też 7,20 za mięsne niby płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

U nas cena 6,20 i na wiecej nie ma co liczyc, szczegolnie teraz, kiedy sporo osób wyzbywa sie bydła na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kujawsko -Pomorskie powiat Tucholski .Od dłuższego czasu widnieje to ogłoszenie w tygodniku i piszą ,ze płacą po 7,20 .A co i jak to nie wiem więcej .Ale wiadomo swoje wymagania mają .Pozdrawiam .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

W ostatni  ponedziałek  byłem na  targu  bydła  do oporu   kupujących  jałówki  zero  ,  krowy   na mięcho  cena   ...   krowa  waga  570 kg   2300  byki   max  6 ,50 \kg.

możesz powiedzieć gdzie ten targ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj