akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    449

po ubojowo 11zl za hf-a czy to mozliwa cena? jak hf wychodzi na zywo lepiej czy na bitą ciepła??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

przy cenie 11zł netto i wybiciu 55% wychodzi 6.05zł netto. Czyli moim zdaniem nie warto bo za ładnego hfa 6.50netto dostaniesz spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

ja rozmawiałem z przedstawicielem BM-ów i zaoferował 5,8 zł/kg netto - H-F; 6,8 zł/kg netto za mięsnego - żywa waga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Ja kiedys sprzedawlam do Szostaka z lubelskiego, takie po niecale 400 kg, z tym ze cena 1 zl nizsza,niz za duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Sprzedane: HF 717kg po 7 brutto i HO 740kg po 7.5 brutto, a za mięsnego SM ponad 800kg dał 8.0 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plutekz    2

piszesz jakeś ceny z kosmosu kto tak płaci skoro o klasa na ubojni wynosi około 11.5 na wbc

Edytowano przez plutekz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

krowa 100% sm 740kg 5,-

krowa 100% sm 680kg 4,8,-

waga i cena netto odbiorca Firma Antocel-Słaby

Krowa hf 720kg dzisiaj sprzedana 5,75zł z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1985    0

wczoraj 5 byków 3 HO 2 MM sprzedane do Biernackiego cena 6,6 netto wazone na wadze ogolnej srednia waga 690 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatek    3

Okolice Działdowa (warmińsko-mazurski) 5 byków HF średnia masa 650 kg za 6,50 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Nawet dobre sumy wyciągacie. Widać, że teraz lepiej z cenami sądząc po wypowiedziach tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santana1979    0

A czy ktoś sprzedaje bydło na dolnym śląsku? szukam dobrego, solidnego odbiorcy, tylko jakoś nie mogę znaleźć, mam do sprzedania 6sztuk byków mm w wieku do 20 miesięcy i nie wiem akiej ceny się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Damian40000 skad jestes jakie woj i rejon bo u mnie z tego co sie pytalem ostatnio to ceny bykow takich najczesciej hf x blekitek (takich jest najwiecej) zaczynaja sie 5 z przodu a u cb 7 nawet. Ja jestem z lodzkiego rejon powiedzmy ze blisko lodzi. Nie wiem czy mnie ludzie w blad wprowadzaja celowo czy az taka roznica cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

ja jestem z okolic Brodnicy ceny u nas w tamtym tygodniu mm max 7.30 hf max 6.80 jałowka max 7 krowa max 5.5 ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ja też jestem z łódzkiego i niestety ceny słabe , byk w dobrej formie i ciężki 6,7max a przeważnie 6,5 + wat, a krowy 5 z watem

jałówki tylko nieźle bo w cenie byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

ja jestem z lubelskiego i mi goscio co bierze od nas bydlo powiedział tak byk hf 6.5 miesny 7.3 a bardzo ladny potrafi dac po 8 krowy po 5.5 jałowki nie wiem nie pytalem sie bo nie mam na sprzedaz


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś sprzedaje bydło na dolnym śląsku? szukam dobrego, solidnego odbiorcy, tylko jakoś nie mogę znaleźć, mam do sprzedania 6sztuk byków mm w wieku do 20 miesięcy i nie wiem akiej ceny się spodziewać :)

 

polecam firme ANTOCEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

2 tygodnie temu dostałem 7,10zł brutto za byki HO i HF od gościa z Drwalewa koło Grójca. Pieniążki w ciągu 2 dni na koncie. Kazał nie szukać innych kupców i w najbliższych dniach ma przyjechać po następna partię. Ciekaw jestem czy zaproponuje trochę wyższą cenę. 7.10 to niezbyt dużo, ale patrząc na ceny z innych rejonów kraju o których tu piszecie to dochodzę do wniosku, że nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj