akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

karrol    16

kolego a kase Biernacki wyplacil ci czy dales na termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Parę dni temu okoliczny naganiacz do Biernackiego zaproponował 6.8 za mm i to max jeżeli w U klasie wyjdą podobnie powiedział Duda. Więc skąd te ceny u Was czy u mnie naganiacze kiepscy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

W lubelskim jak teraz płaca za duże byki MM ?

Agros... przez telefon mówił że po 8zł bo o cielaki dzwoniłem i przy okazji zapytałem jak za duże płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

u mnie doBiernackiego dawal za mieszance 7,00+ Vat i narazie nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Parę dni temu okoliczny naganiacz do Biernackiego zaproponował 6.8 za mm i to max jeżeli w U klasie wyjdą podobnie powiedział Duda. Więc skąd te ceny u Was czy u mnie naganiacze kiepscy.

 

u mnie podobne ceny i też się zastanawiam dlaczego na wschodzie tak wysoko

sprzedałem dziś krowe 850 kilo , ncb za 5.3 +wat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159
Napisano (edytowany)

Ceny na dziś--- Tykocin byki-7,40zł krowy-5,60zł brutto, WBC byki-R-12,10 zł U-12,40zł netto , Łuniewscy(Kostry-Śmiejki podlaskie) 6-7,50zł krowy 3-6zł brutto WBC R-12,60zł U-12,90zł brutto

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

dzis dzwoniłem sie umowic ze swoim chandlarzem i powiedział ze płacił 7,2zł w tamtym tygodniu a teraz max 7zł jak nie mniej okarze sie w praktyce ile da i napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Dziś sprzedane 4 sztuki HO po 650 kg na czysto po 6,2 netto.

Odbierał Morawski.

Za mieszańce proponował max 6,5 netto. Także nie wiem skąd macie takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgr_inz    0

Witam,

dzisiaj był przedstawiciel z BM i proponował 6,0 pln netto za HF, a za mięsne 7,0 pln netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z Biernackim? Na pieniądze czekam już 2 miesiące, jak dzwonie do firmy to nikt nie odbiera. Jeśli już ktoś podniesie słuchawkę to przełączają do kolejnej osoby tak długo że zrywa się połączenie. Ta firma jeszcze istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

było poczytać kilka stron do tyłu to byś wiedział co się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Napisano (edytowany)

byłem dzis na skupie u Milanowskich ogolnie to beznadzieja na byka 6-7 zł Ale za MM waga 870 kg (bardzo ładny )zaplacil 7,6 zl skitka 7% Bydla duzo i chetnych do sprzedazy tez nie brakowalo

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z Biernackim? Na pieniądze czekam już 2 miesiące, jak dzwonie do firmy to nikt nie odbiera. Jeśli już ktoś podniesie słuchawkę to przełączają do kolejnej osoby tak długo że zrywa się połączenie. Ta firma jeszcze istnieje?

kolego mam to samo też nie moge sie doprosić pieniędzy za byki również 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzio    4

Ugadane na czwartek 9 byków mieszańców ok 800kg i 2 jałówki po ok 600 kg, cena za byki 7,50 netto a za jałówki 7,00 netto, skitka 6%. Kowalczyk spod Częstochowy. Za czystorasowe LM płaci 9 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba    5

Orientuje się ktoś po ile płaci Warmia Biskupiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29

Lordzicho u mnie ta sama sytuacja , dobrze że wszystkich im nie dałem. Bedzie trzeba sie przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Przecież na okrągło jest pisane że z Biernackimi to załadunek po wpłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

propozycja ABP Pniewy za 4 byki (mówił że ładne) klasa O 11.60 netto. Co myślicie o cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj