akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Gość   
Gość

No Kpina iu tego DUDY ale cena bydła spadła o około 0.50 zł dwa tygodnie temu sprzedawałem dwa byki po 600 kilo brutto i dostałem po 7zł z watem a teraz te same byki i cena 6.5 z watem wiec to widać. Okolice Działdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

donweter1989 - Nie sprzedawałem tylko dzwoniłem do Grażki z nakła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

b0gdan tyle ważyla na wadze zakładowej czy domowej?jaka klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiuk123    123

U mnie w pioniedzialek byle 3 byki sprzedawane to za 2 dostalismy po 8 zł a za 1 po 8,20 wiec mysle ze dobrze wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

każda firma dobrze płaci zależy tylko co chcesz sprzedać... dobry towar dobra cena :) wiadomo że za hf nie dostaniesz takiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

b0gdan tyle ważyla na wadze zakładowej czy domowej?jaka klasa?

Ważona tylko na zakładowej, klasa nie wiem jaka, bo to sztuka sąsiadki sprzedawana razem z moja krową, ale na bank nic więcej jak O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Co powiecie o ubojni z Nowostawów Górnych z okolic Strykowa? Sprzedawał ktoś do nich? Jak płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1980    0

Nie polecam .Kolega oddał na WBC ale miał zważone limuse to byki w kl. o+ 53% a jałówki MM w kl. o 51% Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w pioniedzialek byle 3 byki sprzedawane to za 2 dostalismy po 8 zł a za 1 po 8,20 wiec mysle ze dobrze wyszło :)

 

jak zrobili minimum -100kg na byku to może i tyle ktoś zapłacił

 

Chodź byś je na piechotę do Turcji zaprowadził to nie dostaniesz takiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Patryg wstaw wizytówkę żeby wszyscy się dowiedzieli w końcu gdzie mają sprzedać byki za duże pieniądze i +50kg więcej niż waży.

W tym tygodniu u mnie było dwóch i też dawali po 8zł tylko że za ładniejsze sztuki i nie sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie,nie che waszego syfiastego bydła.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ale jaja..Ty to możesz sobie o handlu pomarzyć albo co najwyżej z jajkami na rynku postać :) Jak byś miał firmę i skup to byś się nie czaił tylko wstawił wizytówkę i nie pajacował w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

wirtualny handlarz i jaki uczciwy. drugi podobny bajki pisze w komentarzach pod zdjeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

jak zrobili minimum -100kg na byku to może i tyle ktoś zapłacił

 

Chodź byś je na piechotę do Turcji zaprowadził to nie dostaniesz takiej ceny

 

widziałes jaki ma towar w galerii ?

to nie sa hf-y -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiuk123    123

 

 

jak zrobili minimum -100kg na byku to może i tyle ktoś zapłacił

 

Chodź byś je na piechotę do Turcji zaprowadził to nie dostaniesz takiej ceny

Czemu tak sadzisz chyba wiem ile dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj