akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateo105    24

Ile moge dostac w AGROSTARZE za jałowke czerwona po nasieniu limousine. Ladna okragla i gruba w wadze okolo 300kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Dzisiejsza oferta BM Kobylin to 6,8 zł/kg netto - byk mieszaniec, krowa w wadze około 600 kg - 4,5 netto zł/kg , jałówka 550kg - 5,8 netto zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta00    0

nędza chyba trzeba zmienić profil gospodarstwa na uprawe dopłat a nie tyranie w gnoju charytatywnie.rozmowa z pośrednikiem byk super 7.5 mieszaniec 7zł brutto.dziwi mnie podejscie ubojni zadnego przestoju w ubojach ile by nie było to dawaj.czyli zbyt jest.

 

 

dobrze mówisz bo taki to się chociaż nie narobi, a tyle samo ma co my! zbyt jest, a cena dalej na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

TYdzień temu sprzedawałem po 8.20 za mięsne

 

Mówisz o bykach MM czy czystej rasy? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Mieszanki mięsne i czyste bo taike miałem . dziś nie opłąca sie sprzedawać 22-3 szt tylko 10-20 wtedy to ty dyktujesz cene nie firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

nigdy tak nie wazylem na samochodzie u nich i nie moge nic powiedziec ale w okolicy nie slyszalem zeby na wadze sciemniali. Na bazie jest w 100% ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1224    108

ja sprzedaję tylko 3 szt 6 sztuk czeka dalszych zmian w cenach niestety po takiej jestem zmuszony sprzedać cenie bo jeden ma coś z układem chodzenia od urodzenia i boję sie że nie wytrzyma do lipcowych podwyżek jak niektórzy spekulują drugiemu padło na stawy od zbyt intensywnego opasania ,a trzeciemu coś odwaliło atakuje mnie podczas codziennego karmienia i zaczyna rozwalać ścianę chlewa być może dlatego że był puszczany do krów


URSUS POWER !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad19941    8

a wie ktoś może jak płaci zakład mięsny RAKÓW z woj łódzkiego niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Za ładne krowy pow. 700 kg - 4,80 zł +VAT, opasy nie wiem na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Rakow słabo płaci najsłabiej 6.40 do 7zł..i kantuja

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danda222    3

Witam wiem ze nie w temacie ale nie chce zakładac nowego chce zasięgnąc opini na temat firmy kredrol jakie opinie są na temat tego banku z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

w mazowieckim cena spadła w dół o 1zł 20gr tragedia normalnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Spadła na mazowszu to prawda, ale aż o tyle to chyba nie. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ja dziś gadałem ze znajomym i mówił że zł na wbc spadła przez 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Ceny netto: Byki HF-6,70 / Byki mieszańce 7,40 / Jałówka mieszaniec-7,00. Wielkopolska.

 

U kogo? Przy jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W tym tygodniu lubelskie, Stanpol Szostak, ladny byk ho 7,80 z vatem, gorszy 7,50

 

Ważył na swojej wadze? jeśli tak to pewnie brakowało kilkadziesiąt kilo , jak to u niego .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj