akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

,,

Edytowano przez Gość
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ursus,dzieki za odpowiedz,to juz nawet nie bede tam dzwonic :/ A wie ktos moze, czy na lubelszczyznie, biora odsadki mieszancow, i ho ?

 

Firma BEDUO z miejscowości Kostomłoty bierze mieszańce , ale tylko jałówki .

Wyczyść skrzynkę PW bo wiadomości do Ciebie nie dochodzą


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

a bedziesz wazyc na wadze samochodowej czy na bazie u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszko27    0

jak ceny w jeleniogórskim?? proszę o namiar na dobrego kupca (o ile jest taki)? mam 6 szt 600-700kg do sprzedaży i nie wiem co robić sprzedać czy czekać na lepsze czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

ubojnie zapomniały o waznej sprawie.brak opłacalności to brak produkcji wołowiny.walą nas po rogach i to rytualnie bez ogłuszenia.obudzą się kiedyś z ręką w nocniku i w zadumie czemu bydła niema.spieprzyć produkcje łatwo gorzej ją odbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danda222    3

[wczoraj rozmawiałem z pośrednikiem byki w dół idą podobno w małopolsce przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ubojnie zapomniały o waznej sprawie.brak opłacalności to brak produkcji wołowiny.walą nas po rogach i to rytualnie bez ogłuszenia.obudzą się kiedyś z ręką w nocniku i w zadumie czemu bydła niema.spieprzyć produkcje łatwo gorzej ją odbudować

Popieram bydło to nie świnie szybko się stada nie odbuduje .Był dzisiaj handlarz i za LM i SM 7,30 netto z wielkopolski i niby niektóre ubojnie ubijają już rytualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

ma ktoś może aktualny cenniki ZM z Ostródy i Biskupca?

Edytowano przez lelek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jutro przyjeżdża Sokołów do mnie bo byki 11.90 po ubojowo .

Netto czy brutto i za jaką klasę ?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ciekawe że na wbc podali ci z góry cenę , znaczy że wiedzą już w jakiej klasie będą , chyba że to HF to nic dziwnego


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Podał mi cenę w zeszły tydzień podał za jaką kl lecznie usłyszałem bo zakłucenia jakies były . Wszystko sie wyjaśni jak bedzie cennik półtusz.

Nie nie Hfy wyobraz sobie że sm 7 szt, 1 lm, 1mm, 2 rw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Piotrek napisz jak ci się wybiły sm a najlepiej wstaw całe rozliczenie bo sam się zastanawiam nad sprzedażą na wbc. Byki te co masz w galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

,.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

11.90 to cena netto wyjściowa ale obawiam się że ta cena to była na zeszły tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dachu221    0

dzis cena oferowana za hf 6.2 netto ostre j**niecie chyba zwijam żagle i lece do uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaban1988    0

Podpinam się pod temat.

Zna ktos ceny w wielkopolsce mam 3xHF 600-700kg proponują 6,50 za kilo, jak dla mnie nędza wiecie kto moze dac wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

jestem z bliskiej okolicy twojego powiatu .... Kto ci proponował tą cenę ??? jaki zakład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Podpinam się pod temat.

Zna ktos ceny w wielkopolsce mam 3xHF 600-700kg proponują 6,50 za kilo, jak dla mnie nędza wiecie kto moze dac wiecej?

Nędza to fakt trzymać 2 lata za taki pieniądz, ale chyba na dzień dzisiejszy za hf więcej nikt nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj