akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

mateusz461    131

mateusz461 a sprzedałem do jednego z handlarzy który najwięcej dał inny taki jeden to 7 brutto dawał tylko .

A skąd jestes ? Nie sprzedawałes do włodawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol3211    0

Witam, chciał bym się dowiedzieć jakie ceny oferują w woj. łódzkim.

Był dzisiaj u mnie kupiec i proponował 3,50 za krowę około 500-550 kg netto. Uważam ze jest to z byt niska cena wiec mu podziekowałem. Chciał bym tez wiedzieć kogo polecacie w tym regionie chodzi mi głównie żeby wszystko było w porządku z waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

Panowie , a jak ceny byków na podlaśu okolice Grajewa? jak myślicie może blirzej wiosny ceny podniosą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

kuj pom

od pośrednika

krowa 762 kg 5zł netto

byki waga od 690 do 926 kg zarówno hf jak i mieszańce lm i sm cena uśredniona na 7zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

w łodzkim Rakow to tyle ze pewne pienądze ale kanty nie złe...wole juz do Brzezin troche lepiej...byki nie wiem ale jałowka pow. 500 kg MM to 7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daros    11

A skąd jestes ? Nie sprzedawałes do włodawy ?

Pow.Chełmski gm. Wojsławice sprawdziłem to spółka ZDZICH-MAR Nagórzany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

leszko ramzes ceny dawno by wzrosły tylko poco? uboinie mają zmowe cenową i nikt nie wyskakuje z jakąś super ofertą zauważyliście to w cennikach?brakuje chociaż turka żeby coś namieszał w cennikach.a tak to nasz rząd bije nas rytualnie bez ogłuszenia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

w łodzkim Rakow to tyle ze pewne pienądze ale kanty nie złe...wole juz do Brzezin troche lepiej...byki nie wiem ale jałowka pow. 500 kg MM to 7zł

 

Ja tego nie doświadczyłem. Ba, nawet zawsze jestem pozytywnie zaskoczony porównując do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoNiU4718    10

A co powiecie na temat Paszkowskiego, zakład w jeżowie? Ja tam wiele razy handlowałem i nie mieliśmy zadnych problemów, pieniądze szybko na koncie, ceny też zadowalające, jaką macie wy opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

zgadzam sie z nikolasem w 100% co do rakowa

z okolic brzezin znam tylko jednego normalnego skupnika - Panak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

jak myślicie czy ceny wzrosną czy nie? bo nie wiem czy już opychać byczki czy czekać

 

Czekać, od 1-go lutego rusza eksport do Libanu. Idą byki żywe, do 23-24 m-cy.

U nas już zaczyna się urywać telefon, a jeszcze tydz. temu była cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liban importował od dawna żywiec z UE, jeśli uda nam się wejść w ten niszowy rynek to tylko należy się cieszyć. Pytanie kto najwięcej na tym zyska, oby nie okazało się że najmniejszy kawałek tortu dostanie hodowca. Ceny mogą wzrosnąć ale głównie chodzi o towar najwyższej jakości, 100% zdrowe sztuki. Za dobry towar zawsze otrzyma się lepszą cenę. A byki i tak zostaną ubite rytualnie, tyle że nie w Polsce a kilka tysięcy kilometrów dalej. Quo Vadis Europa?


live fast die young

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Handluje ktoś z Wojciechowskim(skupuje dla Łuniewskich) w kujawsko pomorskim , zielona klatka z niebieską kabiną. Jakie macie opinie o tym skupujacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

ile sztuk sprzedawałeś i do kogo

 

8 byków i jedną krowę. Do pośrednika. U nas mówią na niego góral. A jak ma na nazwisko nie pamiętam. Musiał bym w fakturach poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol3211    0

 

Czekać, od 1-go lutego rusza eksport do Libanu. Idą byki żywe, do 23-24 m-cy.

U nas już zaczyna się urywać telefon, a jeszcze tydz. temu była cisza.

 

 

Krowy tez będą eksportowane czy tylko byki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek15    11

Mam 5 hf i 5 mieszańce narazie czekam może ceny trochę podskoczą. Dzisiaj dzwonili do mnie od Biernackiego oferowali cenę o 10 gr więcej niż w zeszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

 

Czekać, od 1-go lutego rusza eksport do Libanu. Idą byki żywe, do 23-24 m-cy.

U nas już zaczyna się urywać telefon, a jeszcze tydz. temu była cisza.

A skąd wiesz o tym eksporcie do Libanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jestem zainteresowany czy informacja jest potwierdzona .... Liban to dobry odbiorca odbiera 23% brazylijskiej wołowiny jeśli byłby zainteresowany również polską wołowiną było by miło i wróżyło by to ożywienie handlu , miejmy nadzieje , że za ożywieniem pójdzie również cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj