akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maroon    186

U nas za dużego wyboru ze skupującymi nie ma . Jest jeden który robi skup raz na 2 tygodnie, albo handlarze co kupują z domu u sprzedającego.

A strączki takie są, potrafią zdjąć 9-12 % a jak komuś nie pasuj to niech sobie zabiera i co zrobisz.....

Jak masz internet to sama poszukaj zbytu - handlarze przecież jeżdżą daleko po towar więc warto podzwonić i popytać A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

Jestem ze świętokrzyskiego, co do handlarzy to jakoś brak mi zaufania na sprzedaż przez wagę , a nie przez wagę to oni z kolei niechętni są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7    13

Zapytaj się jakiegoś okolicznego dużego gospodarza gdzie sprzedaje bo skitka powyżej 8% to oszukaństwo a 12% to już kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jestem ze świętokrzyskiego, co do handlarzy to jakoś brak mi zaufania na sprzedaż przez wagę , a nie przez wagę to oni z kolei niechętni są...

chyba nigdzie nie ma tylu handlarzy co w świętokrzyskim , całe lubelskie i mazowieckie mają opanowane , ja czasem handluję z Krowińskim , wypłacalny jest , a z wagą to trzeba pilnować


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

ja tez jestem z swietokrzyskiego. z kad dokladnie?

 

taka straczka to tylko u Hochla tam 9% to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

sprzedana dziś krowa hf 770 kg po 5 zł dał mam jeszcze 3 ale narazie jeszcze troche daja mleka to potrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

ja tez jestem z swietokrzyskiego. z kad dokladnie?

 

taka straczka to tylko u Hochla tam 9% to minimum

 

ooo chyba jesteśmy z tej samej okolicy nawet..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz461    131

Witam> Wie ktos moze jaka jest cena byków (HF) 600-650kg ? interesuje mnie głównie

P.P.H.U. GRAMAR sp. z O.o.

 

- Woj. lubelskie . Licze na szybkie odpowiedzi poniewaz na dniach mam sprzedawac byki... Z góry dzieki ;p pozdro

Edytowano przez mateusz461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam 5 sztuk byki 750kg jaka jest cena w podlaskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samek    0

Woj. podlaskie. Dzisiaj handlarz z pod Białegostoku za 4 hf + 1mm , waga 600-650 kg dawał 7,5 brutto , skitka 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daros    11

Dziś sprzedany byk MM wiek nie całe 18miesięcy waga 640 kg cena 7,50 brutto woj. Lubelskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz461    131

Dziś sprzedany byk MM wiek nie całe 18miesięcy waga 640 kg cena 7,50 brutto woj. Lubelskie .

Do kogo sprzedawałes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Czy ktoś z forumowiczów sprzedawał coś niejakiemu Pałubińskiemu z Czerwonki? Czy to jest uczciwy gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daros    11

mateusz461 a sprzedałem do jednego z handlarzy który najwięcej dał inny taki jeden to 7 brutto dawał tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dziś sprzedane 2 byki jeden mięsny simentaler 797kg cena 7,5 zł drugi hf 787kg cena 6.8zł ,,,,waga i cena netto pow tucholski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj