akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

mariuszd93    559

Post wyżej koleżanka podała link do cenników , poczytaj i dzwoń .

A te ceny to netto czy brutto @nikolajjj


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

 

okolice inowrocławia

To nie, znam sprawdzoną firmę ale z okolic Rypina


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Pisz na PW.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

netto

 

Tak się akurat sklada że wjelkjego rozeznania nie mam bo zaczołem 2 lata temu , to dopiero druga partja jaką sprzedaje wcześniejmjalem 15 Angusów i poszły do Duda zakłady mjęsne.

Ogółem to będe mjał na sprzedaż 58 ale te 35 mogło by iść. W okolicy są skupy(Krotoszyn, Janikowo, Waganiec) ale chciałbym ponegocjować z kimś cene przy takjej ilości

 

 

okolice inowrocławia

 

Ważne żeby dzwonić w kilka miejsc i niech przyjadą na miejscu cenę podają. Negocjuj przy takiej ilości. A jak już sprzedasz to pieniądze najpierw na konto, a potem dopiero byki na samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuki87    0

 

Cenę dostałeś za MM i za HO taką samą cenę?

pytam bo jutro ma przyjechać wyceniać do mnie od Biernackiego.

mam dwa LM po 730kg i jednego CH 800kg

 

zobaczymy ile zaproponuje

tak dostałem cene za wszystkie jednakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek82    2

Osiak jest na pewno wypłacalny, tylko kwestia co się komu podoba. My sprzedaliśmy dla Bogdańskiego, i też przed tym zważyliśmy jednego byka i tę krowinę, ufaj ale kontroluj. Gdyby nie te nieszczęsne pieniądze to byczki by jeszcze postały, może cena podskoczy,ale cóż jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

szukam w łódzkim chętnego na krowe pourazową, ocieliła sie i nie wstaje

większość ubojni zaczyna we wtorek

wiadomość na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Osiak jest na pewno wypłacalny, tylko kwestia co się komu podoba. My sprzedaliśmy dla Bogdańskiego, i też przed tym zważyliśmy jednego byka i tę krowinę, ufaj ale kontroluj. Gdyby nie te nieszczęsne pieniądze to byczki by jeszcze postały, może cena podskoczy,ale cóż jest jak jest.

Skąd jest ten Bogdański. Ty bolek82 gdzieś z okolic Stoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

wczoraj poszło z uwięzi 5 sztuk:

-jałówka MM (z ch) 820 kg brutto po 6,8,- netto

-3 byki MM (2 z lm i jeden z sim) 675 kg, 862 kg, 898 kg brutto po 7,2,- netto

-1 byk hf 880 kg brutto po 6,8,- netto

bydło ważone na "swojej"wadze odbiorca to Krzysztof Brzegowy

na poniedziałek umówiliśmy się na odbiór 12 sztuk byków MM z luzu po 7,5,- netto

z ciekawostek to dodam,że miał na samochodzie 6 jałówek 100% lm w wadze 330-360kg netto, które kupili po 5,5,-/kg netto!!!!!!-jałówki odkupiłem po 6 netto do dalszego chowu-w październiku 2013 kończyły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanRol95    2

Dzisiaj poszły 5 HF po 7zł brutto średnia waga 630kg i 2 MM po 7.30zł brutto średnia waga 750kg... Odbierała ubojnia z Rakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

wczoraj poszły dwa hf 658 7 zł z vat

hf w lepszym mięsie 654 7.2 z vat

 

łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3

@Tomo12 czemu sprzedajesz takiego malego ?? :(

 

Jesli komus brakuje pieniedzy np do zakupu prasy czy ciagnika lub jest nagła splata w banku, prosta odpowiedz ja sam kiedys sprzedałem 3 byki po 300-400 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

starownik w miare placi a pod koniec stycznia ma skoczyc o jakies 20 30gr..

Skąd masz takie info?

Starownik płaci 7.70zł za mięsne cena podana przez pracownika przez telefon. Krowy do 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parkur    0

Witam handlował kto może z firmą Góral bo mam 5 szt na sprzedaż i chce im sprzedać tylko nie wiem jak z kasa u nich itd z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj