akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robson0709    0

kurcze mysłalem ze okazyjnie go kupiłem bo miał rok wazył około 250kg i zapłaciłem 1250 zł a wtedy jak opinie czytałem to miałem dostac normalnie jak za ho nawet pytałem sie jednego co skupuje dla ubojni :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

kurcze mysłalem ze okazyjnie go kupiłem bo miał rok wazył około 250kg i zapłaciłem 1250 zł a wtedy jak opinie czytałem to miałem dostac normalnie jak za ho nawet pytałem sie jednego co skupuje dla ubojni :( .

 

i dostaniesz czym on sie różni od HF ? niczym jedynie kolorem i wyglądem ,moim zdaniem najlepiej oddać na WBC w jakiej klasie sie wybije w takiej zapłacą i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Dziś sprzedane;

byki MM 741 kg i 644 kg - 6,80 zł + vat

jałówka MM 619 kg - 6,50 zł +vat

krowy HF 616 kg i 574 kg - 4,50 zł + vat

potrącenie 8%, wagi bydła brutto, południowa WLKP

 

 

Kolego kto u Ciebie skupuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

Poszukuje dobrego odbiorcy bydła z okolic Suwalk. Możecie mi kogos polecic?


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2610tom84    0

dzwoniłem dziś do dwóch odbiorców z małopolski, jeden 7zł/kg, drugi 7,50. w zeszłym tyg obaj mówili 7. Czy jest jakaś tendencja zwyżkowa??

Nie wiem czy sprzedawać czy poczekać "na lepsze" czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stef3    0

u kogo taka cena?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

ANTOCEL czyli Słaby??? w piątek byli na naszym terenie i na gwałt poszukiwali bydła ale cena 7,5 jest u nich ceną BRUTTO!!!!!!!

zawsze mówią ceny brutto nigdy netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam. Czy ktoś sprzedawał do ubojni Maciejek w Tychowie. Czy płacą terminowo i jak z uczciwością na wadze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

z tego co wiem to uczciwie nie wazą a jak placa nie wiem..płatnosc 2 tyg.raczej sa

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

W czwartek głosowanie nad rytualnym. Ciekawe jak to się na cenie odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaatryk    5

dalej będzie taka kaszana jak teraz...... ,,wielki" PIS, który zawsze stoi po stronie rolników, będzie cały za tym, aby utrzymać zakaz uboju rytualnego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    67

PSL powinien postawić sprawę jasno, Jeżeli PO chce liczyć na ich głosy, przy zbliżających się głosowaniach nad stołkami ministrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie będą mieli czasu glosować bo będą przeglądać ten słynny laptop:)w restauracji byl podsłuch to może i o wołowinie rozmawiali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj