akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

krzychunt    1

wczoraj sprzedane 2 byki hfxlimousine i jedna jalowka hfxbb po 7,40 netto na eksport do wloch

 

Kto je odbierał od Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

No panowie ubój wraca chyba że obrońcy praw zwierząt to zablokują jakimiś wielkimi protestami ! swoją drogą na innych portalach jak zerkłem komentarze o werdykcie trybunału to krew zalewa jak mieszczuchy oburzone. Może cena 8 zł 8 z kawałkiem za ładnego mięsnego wróci niebawem fajnie by było:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekwador    11

Taka cena to nie problem za mieszańce  teraz płacą  po 7,5 brutto, a niektórzy dostają i więcej  :D  


Nastały kolejne zmiany na Agrofoto

Najwyraźniej został wprowadzony nowy model rządów, mod przekracza normy społeczne, a Admin daje ciche przyzwolenie nie reagując na to.

Terror  nową wizytówką forum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

sztuki z lancucha, a bydlo ogladal sam wloch prawie 2 miesiace temu z firmą ATH z buku, a wczoraj je dopiero zabrali


ekwador cena 7,40 netto byla ustalona prawie 2 miesiace temu co za mieszance bylo nierealne dla mnie zeby dostac

Edytowano przez chudy123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Trybunał Konstytucyjny uznał dziś, że zakaz uboju rytualnego na potrzeby gmin żydowskich jest niekonstytucyjny

 

 

zabijać rytualnie mogą, eksportować nie koniecznie

tak ja to rozumiem

a nawet jeśli to export ruszy najwcześniej za pół roku pod warunkiem że Turcja zmniejszy cła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No panowie ubój wraca chyba że obrońcy praw zwierząt to zablokują jakimiś wielkimi protestami ! swoją drogą na innych portalach jak zerkłem komentarze o werdykcie trybunału to krew zalewa jak mieszczuchy oburzone. Może cena 8 zł 8 z kawałkiem za ładnego mięsnego wróci niebawem fajnie by było:) 

 

Na zwyżki bym nie liczył teraz dużo trzyma bo mają być dopłaty i każdy musi te sztuki do końca czerwca trzymać to w lipcu może się zrobić nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

nie w lipcu tylko we wrześniu po wpisaniu sztuki do wniosku do dopłat trzeba 3 miesiace trzymać a pozniej mozna sprzedac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jest taka informacja ?Jak złożysz wniosek dajmy na to 15 kwietnia to trzeba mieć tą sztukę do : 15 lipca ?

Edytowano przez PatrykBiznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

sztuki z lancucha, a bydlo ogladal sam wloch prawie 2 miesiace temu z firmą ATH z buku, a wczoraj je dopiero zabrali

ekwador cena 7,40 netto byla ustalona prawie 2 miesiace temu co za mieszance bylo nierealne dla mnie zeby dostac

 

A płatność gotówką czy przelewem ?Jaki robią % potrącenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

Jakbyś poczytał forum kilka dni wstecz to ja pisałem jak mnie wyjeb...ał. Dokładnie w ten sam sposób co Ciebie.  A dzwoniłeś do niego? Bo ja  jak zadzwoniłem to chciał mi wmówić że liczyć nie umiem.

jasne ze dzwonilem. ja jestem oszust  a nie oni bo jakim prawem w ogole podwazam to co mi na rozliczeniu wyslali. niestety nie sledzilem tego watku, ale mam nadzieje, ze inni beda i wyciagna wnioski z naszych sytuacji zeby samemu sie w takiej nie znalesc.

powtarzam nie oddawac BIERNACKIEMU na wbc bo oskubie, a jak na wbc skubie to i przy kazdej innej sposobnosci chetnie obtancuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

w ramach protestu niech zaczna sie zabijac w sposób jaki im odpowiada to moze cos wskoraja A tak to tylko grypy sie nabawia


Juz mowili w tv ze obroncy zwierzat wyjda na ulice protestowac

 

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Juz mowili w tv ze obroncy zwierzat wyjda na ulice protestowac

 

To co za problem zrobić anty protest blokujący tych dobrych ludzi ???????????????

  • Like 1

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie wskórają a na pewno nie szybko. rzad nie ma teraz wyjścia i musi wycofać  tą ustawę i przyjąć przepisy unijne czyli można  można ubój prowadzić jak się chce i również na potrzeby eksportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do pełnego uboju rytualnego jeszcze droga daleka. Przecież 2 lata temu ten sam TK stwierdził że ubój rytualny jest niezgodny z konstytucją więc nie może on wrócić w takim wymiarze jak kiedyś. Jedyne co decyzja KE że zakaz jest niezgodny z prawem unijnym, choć wczorajsza decyzja dała nie lada problem dla sejmu który teraz musi tak zmienić ustawę żeby wszystkim pasiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie w lipcu tylko we wrześniu po wpisaniu sztuki do wniosku do dopłat trzeba 3 miesiace trzymać a pozniej mozna sprzedac 

 

Nie masz racji http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/jakie-platnosci-za-bydlo-i-krowy,54092.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do pełnego uboju rytualnego jeszcze droga daleka. Przecież 2 lata temu ten sam TK stwierdził że ubój rytualny jest niezgodny z konstytucją więc nie może on wrócić w takim wymiarze jak kiedyś. Jedyne co decyzja KE że zakaz jest niezgodny z prawem unijnym, choć wczorajsza decyzja dała nie lada problem dla sejmu który teraz musi tak zmienić ustawę żeby wszystkim pasiło.

 

mylisz się.  owszem odzyskanie rynków zbytu będzie długotrwałe  i dlatego szybkiej reakcji  rynku nie będzie choć niektóre ubojnie cały czas stosowały ubój rytualny mimo zakazu i kontakty cały czas mają. Ubój rytualny można już od dziś prowadzić i to bez ograniczeń-również na eksport

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1602445,1,uboj-rytualny-dozwolony-bez-ograniczen.read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam77tc    4

słuchajcie dostałem namiar  na skup bydła Milanowski Augustów, czy ktos juz tam sprzedawał sztuki i jak jest z wyplacalnoscia i cenami???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

hf 700kg 7zł, mieszańce waga od 700-760kg 7,6 zł firma tim kot

pulnik proponuje już 8zł za b ładnego byka z rozmowy z mioimi odbiorcami wynika ze do tego gościa można oddać tylko wiek byczków do 24 mies.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj