akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robson0709    0

no dzieki wszystkim. juz sam nie wiem gdzie je oddac. a ma ktos kontakt do skiby lub niech mi powie gdzie znalezc na nich namiar, ale ciekawe czy przyjada do mnie po 5 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Był kilka lat temu taki moment, że mieli jakieś problemy i było trzeba trochę poczekać za pieniędzmi. Ale ostatnimi czasy wszystko terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

ja swego czasu oddałem 2 byki do Giżycka i już nigdy tam nie oddam,2 miesiące czekałem na kasę i to po kilku telefonach dopiero zobaczyłem pieniądze.

A o kim piszesz mając na myśli Giżycko? Bo mamy tu ubojnię Górnego i 2 handlarzy - Szewczyk i Piemont Podejrzewam że chodzi o ubojnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Czy ktoś śledził obrady sejmu i głosowanie w sprawie uboju rytualnego? Czy coś już wiadomo w tej sprawie?


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Przeniesiono głosowanie. Bodajże odbędzie się między 22 a 26 czerwca.

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Przeniesiono głosowanie. Bodajże odbędzie się między 22 a 26 czerwca.

Z tym że to głosowanie ma jedynie dotyczyć wniosku o odrzucenie ustawy w pierwszym czytaniu Wniosek taki złożył PIS i Palikot z tym że formalnie wzięto pod uwagę tylko wniosek TR bo poseł PIS w swoim zacietrzewieniu nie wyrobił się w czasie i wniosek nie został formalnie uznany Zainteresowani powinni sprawdzić stenogramy z 68 posiedzenia Sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eminem    1

Piemont podpadl ostatnio byl ogladal i byla ustalona cena, w dzien odbioru dzwoni i mowi ze moze wziasc ale cena 1,5zł nizsza niz umowiona..rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

coś drgnęło???? wczoraj telefon od Brzegowego za bydłem...........dziś namolnie próbował się do mnie dodzwonić koleś z BoVO..................czyżby rogacizny zaczęło brakować do zarżnięcia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Może ktoś się orientuje jakie jakie ceny w okolicach Poddębic i czy ktoś sprzedaje do Krajewskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Dzisiaj sprzedany byk HF waga 785 kg cena 6,90 zł / kg brutto. Kupujący "AGROMIR" Sławomir Krzyżanowski z Stare Załubice.

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

jałówka HF ładnej budowy 560 kg brutto 6.30 netto

byki hf 6 - 6.10 normalnie kpina w biały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Byk HF 770kg 6,50+VAT południowa wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekg23    3

Byk HF 770kg 6,50+VAT południowa wielkopolska

komu oddałeś tego byczka?

 

ważony na twojej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj