akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

marekg23    3
Napisano (edytowany)

Śmieszna cena za E klase, u Kowalczyka dostałbyś 14 zł za kilo!

"14 zł" chyba nie w tym roku.

Pewnie 9 + vat daje na żywo

 

pogloski chodza ze od czerwca cos ma ruszyc z ceną...ma ktos jakies wiesci..??? pewnie znowu bajer.. moze nastepnego roku :lol:

cena miała ruszyć od października, od początku roku, póxniej od lutego bo niby w stycznie nie pozawierane kontrakty, przed świętami, teraz ma ruszyc w czerwcu .......a póki co to systematycznie powoli idzie powoli w dół

Edytowano przez marekg23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

Śmieszna cena za E klase, u Kowalczyka dostałbyś 14 zł za kilo!

Pracujesz dla niego czy co ? Skąd taką cene wziąłeś ?

 

Swoja drogą kasa od Biernackiego wpłynęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10145    19

woj. pomorskie pośrednik byki Ho 5.50 + vat

jałówki ho 5.50 + vat

jałówki mięsne 6,50 + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186
Napisano (edytowany)

ale lipne te ceny ;/ powinni rolnicy się zebrać i też jechać na warszawę strajkować bo te hieny co nic nie robią obrońcy praw zwierząt już tam są jak ktoś co nie ma nic wspólnego z rolnictwem miesza sie w takie sprawy ;[ ich to pałami powinno sie wygnać tu człowiek tyra 2 lata albo więcej przy byku i sprzedaje po 6 zł bo im sie ubój nie podoba powinni na kilka dni przyjechać do sianokosów snopki ładować obornik wywalać robić od świtu do nocy to by im sie oczy otworzyły a to siedzi pewnie w mieście pojęcia o niczym nie ma i z nudy idą pod sejm i strajkują. poza tym jak pis jeździ po wsiach gadając jak to nie kochają polskiej wsi a jak przychodzi do takiego głosowania to sie obracają przeciwko ubojowi coś tu nie gra jesteśmy za rolnictwem ale głosować za nimi nie będziemy a by ich piorun trzepnął ;[ wszystkich byki to od 8 zł netto powinny sie zaczynać minimum .

Edytowano przez milanreal1
orty i literówki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

Dzisiaj oglądali u mnie dwa byki jeden HF 6,30 netto drugi mięsny mieszaniec 7,50 netto ubojnia Bożena Kebej Stare Kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

figaro, skończ pan wstydu oszczędź

u mnie za hfa 6 netto najwyżej a mieszańce 6,5 oferują, jałówki ,tu szok , 7 netto nawet - łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Krowiński oszukuje na wadze :)

 

kolego nie chcę robić reklamy czy coś w tym stylu ale handlowałem ostatnio z nim i było ok. poprostu ważyłem się sam, potem byka, a potem razem z bykiem wchodziłem na wagę i tak przy każdej sztuce i muszę powiedzieć że waga po policzeniu się zawsze zgadzała. Tak już to działa że jak nie pilnujesz to każdy patrzy jak by tu biednego chłopka przerobić, każdemu w dzisiejszych czasach trzeba patrzeć na ręce bo przy dzisiejszej cenie i tak nie ma na tym kokosów :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

mozesz sobie wchodzic z tym bykiem ile chcesz na wagę,

dziala to tak ze zawsze będzie np 50 kg mniej, poczytaj troche o tym

najbezpieczniej albo miec swoją wage albo zagłószacz sygnału radiowego za ok 300-40 zł co zagłusza wszystko w promieniu kilku metrów ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Panowie...

to co robia z Nami biórwy z wiejskiej to się w głowie nie mieści. Dostał jeden z drugim w łąpę od zagranicznego kaitału i szczekają jak im zagrają. Czas pokazać gdzie jest siła i elektorat...

 

 

A tym co za pisiorami byli w ostatniej nagonce, gratuluję ROZUMU!!!! i życzę powodzenia.

 

 

Dziki nas żywcem zjedzą a "Panowie", z ostatnie złotówki ograbią i dalej będziemy egzystować. Pytanie jak jak długo...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107
Napisano (edytowany)

co to się porobiło,żeby jałówka była droższa od byka.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

coz tak dziala PSL ale jak oni sa to krusu nie rusza wiec nie chce ,ale musze na nich glosowac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

sąsiad sprzedał ładnego mieszańca 20 miesięcy miał waga 715kg cena 7.3zł .waga i cena brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manzi    0

Krowinski jest ok.dobrze placiii

 

Krowinski jest ok.dobrze placiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

SM 6,30+vat, 820 kg, południowa wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

Sprzedawał ktoś z Was bydło do Abp Poland z Pniew? Prosze o opinie na ich temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

aleksandra górole po 7.5 za ładnego dadzą mi za krowe 600 kg dał po 5.5 inny dawał po5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghxhh    0

Do ABP sprzedaję od dawna, płacą w 7 dniach, wybicie nie zawsze zachwyca. Przy kiepskim wybiciu i dzisiejszych cenach na byki, to może lepiej sprzedać handlarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj