akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

marijusz    556

Jałowka BB 550 kg brutto sprzedana wczoraj za 7.5 zł brutto a byki kazal trzymac bo niby ze cena wzrosnie podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plutekz    2

dlaczego na podlasiu macie takie wysokie ceny skoro cena mięsa jest wszędzie jednakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu najlepiej sprzedać bydło w woj pomorskim?

jeżeli masz byki hf albo krowy to próbuj do obojana ze stężycy jeśli masz mięsne radzę szukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

we wtorek sprzedane hf 751 i 863kg brutto, cena 6.6 i 6.7 z vat. odbierał Krowiński Piotr, okolice Zbuczyna w pow siedleckim, kasa w środe po południu już była na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Straszna nędza, ja ze swoimi czekam jeszcze do końca maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

pierwszego maja turki znoszą cło na wołowinę,może coś drgnie do góry.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk1995    6

PatrykBiznes Ja przez kilka dobrych lat oddawałem do Obojana ale teraz to te ceny ma śmieszne i chciałem spróbować gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jach    0

ja chce w poniedzialek dzwonic jak Biernacki placi bo musze sprzedac 4 sztuki

Jak chcesz tam sprzedawać to kasa przed załadunkiem bo sie nie doprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jxp    8

pierwszego maja turki znoszą cło na wołowinę,może coś drgnie do góry.

Czy to pewna informacja? i czy całkiem znoszą czy częsciowo?

Pare lat temu jak Turki znieśli cło to chyba najlepsza cena była, ale teraz mamy zakaz rytualnego, a 99% mieszkańców Turcji to muzułmanie więc prawdopodobnie tylko kraje bez zakazu na tym najbardziej skorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wkońcu zrobia porzadek z tym ubojem rytualnym z tego co wiem ta ustawa jest niezgodna z Konstytucja więc jest jakaś szansa, że ją znowelizują ale pewnie trochę czasu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

uboj rytualny powinni zniesc w calej UE..bykow nie ma gdzie sprzedac i daja tylko 7zl za miesnego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

A to bardzo ciekawe co to za kupiec? Sprzedałeś mu czy tylko tyle obiecuje

Jałówki sprzedane A byki ma zabrać teraz po święcie- KEBEJ z Kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Oni płacą max 7+va i to musi być byk a nie paździoch. Znam tą firmę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

Jałówki sprzedane A byki ma zabrać teraz po święcie- KEBEJ z Kobiałki

 

kolego a jak u Bożeny obecnie z płatnością bo kiedyś z nią handlowałem to terminy płatności tragedia oczywiście obiecanek było dużo ,nie żałowali tylko gorzej było z przelewami.odezwał sie teraz do mnie jakiś jej kierownik zeby z nimi handlować ale mam obawy co do płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

 

kolego a jak u Bożeny obecnie z płatnością bo kiedyś z nią handlowałem to terminy płatności tragedia oczywiście obiecanek było dużo ,nie żałowali tylko gorzej było z przelewami.odezwał sie teraz do mnie jakiś jej kierownik zeby z nimi handlować ale mam obawy co do płatności

 

Ciekawe od kiedy ona ma kierownika? Ja jak jej sprzedałem to kasa za dwa dni ale może dla tego bo blisko mieszkam. Ostatnio im nie sprzedałem bo się targowali o 10groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Napisano (edytowany)

no i cos drgnelo bo dzis odwiedziły mnie dwie ubojnie z jednym porozmawialem dluzej to mi powiedzial ze bydlo na pastwiskach a na ubojni pustki Bede trzymal zobacze jak to sie odbije na cenie

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

dzis pojechal buhaj od pierwiastki pokrytej jerseyem 794kg po 6.5netto - podlaskie odbiorca z augustowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywcio    3

Sprzedane w zeszłym tygodniu 3 jałówki mięsne >650 kg 7,3 z Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

sprzedane byki 23IV2014 cena w przeliczeniu z poubojowej na żywą 8,23zł/kg brutto. Byki SIMy i mieszańce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

dzisiaj zabrał Biernacki 4 hf waga:940,840, 760 kg po6,50+VAT i jeden 600kg na WBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

wczoraj Biernacki brał 10 szt na WBC. średnia waga 710 kg. wyszły w przeliczeniu na żywą 7,01 netto. a więc jak dla mnie nie najgorzej. jestem zadowolony bo ponad 5 tys brutto za sztuke dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj