akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

szaman1    159

Biernacki ma problemy z płatnościami.?. :o Czy komuś zalega?

Mi wypłacił przed odbiorem, a po rozliczeniu na WBC(szok) odesłałem mu różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

jak byk idzie na eksport lub kupujacy sobie tego zyczy jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Handlował ktoś w lubelskim z Kijowskim i jakie spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie mam 2 byki w wadze około 600 kg hf ile można dostać mniej więcej za nie w tej chwili czy jeszcze czekać czy podrożeją

I co myślicie o SŁABYM co skupuje bydło handlował ktoś z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

jak są zdrowe to poczekaj aż urosną żeby miały przynajmniej po 700kg. Nie wiem jak w innych rejonach ale u nas za takie małe płacą grosze. 1 zł mniej niż za takie ponad 750kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi106    11

płaci jak chce, jedni dostają od ręki kase, inni czekają średnio 3 miesiące ;)

 

Biernacki płaci kasę zawsze z vatem na rękę ... ( WBC Tez na rekę przybliżoną sumę reszta 2 tyg na przelew + vat). Na HF lepiej sie wychodzi na WbC niz na żywą o NCB nie wspomne już

 

Mi wypłacił przed odbiorem, a po rozliczeniu na WBC(szok) odesłałem mu różnice

To co to był za byk że ci sie nie wybił dobrze

Edytowano przez archi106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

archi106 limousine 100%,w wieku 21 mies śr coś ok 750 kg i nie był to byk tylko kilkanaście sztuk. Ja osobiście już im nie oddam na WBC. Choć kasę dają przed odbiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

słaby konkretna firma, kasa w 14 dni albo wcześniej zależy jak się z nimi dogadasz, no i waga w miarę pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetoR7045r    0

Kto najlepiej płaci za krowy w mazowieckim?

Paubińscyy z Czerwonki ! super biorą ode mnie od kąd pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Paubińscyy z Czerwonki ! super biorą ode mnie od kąd pamiętam :D

To napisz ile płaci a nie robisz tanią reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

południowa wielkopolska, dzisiejsze ceny: byk MM - 7,2; byk H-F - 6,3; krowa - 5,0; jałówka 6,5; ceny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1921    0

Dzisiaj w Mazowieckim: byk MM - 7,3 HF - 6,4

Edytowano przez tomek1921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj