akowicz111

Ceny bydła rzeźnego 2014

Polecane posty

PREZES91WLKP    11

prezes91wlkp a jakie byki miałeś mięsne czy hf ?

Niby NCB,ale budowa mięsnego,z tym że waga troche nędzna bo w granicach 660kg


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprzedane sm i lm na WBC do SKIBY , R-12zł a U 12,3 zł netto . Z 12sztuk 6szt wybiło się w R i 6 w U . Najwyższe wybicie to 67 % lm , średnia wyszła 61,33 byłem przy uboju ( niezbyt miły widok dobra godzina i po krzyku ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

witam

chciałbym zapytać czy handlował ktoś z firmą dąb-pol z okolic ciechanowa?.

dawno temu sprzedałem im byki takie oszukańce na wadze potrafią oszukać i do tego z kasą były problemy aby odebrać poźniej handlowałem z szczyglińskim ale ostatnio do ubojni odstawaim Eco beef polecam i lepij wychodzi niz do tych handlarzy łatwo sie przekonać zważ byka i odstaw do ubojni jak bedziesz maił kase na koncie to już łatwo obliczyć ile bedzie na wage zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

to ile Biernacki płaci,jak szybko pieniądze są na koncie? Miałem swojego odbiorce -ale dziś zaproponował mi 6,5 zł za czystorasowe mięsne-niech spada.Szukam kogoś innego tylko boję się tego Biernackiego bo nie miałem z nim styczności.Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Ja oddaje do Biernackiego,ale przez znajomego pośrednika,dlatego też z płatnością nigdy problemów nie było,chodź słyszałem różne opinie o Biernackim.Niekiedy kasa na rękę,niekiedy po paru dniach,ale teraz już z reguły 14 dni trzeba odczekać.I cena na wczoraj była 6,8zł za mięsnego,w sumie się trochę zdziwiłem,bo miały być po 6,5zł


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroutasz    5

u mnie tez byki jadą do biernackiego ale przez pośrednika woźnieckiego i kasa w 5do 7 dni na koncie a bezposrednio do biernackiego to tylko za gotówke tak mówią i tego sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

niektórzy muszą sprzedać żeby mieć płynność ale ja osobiście bym po 6,5 nie sprzedał(chyba że 30 miechów by miały przekroczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Łuków klasa O 11.40 netto klasa R11.90netto ale to jest cena dnia na odbiór trzeba czekać około tygodnia no i wtedy jest już inna cena.

Szkoda że do protestów rolników w sprawie ceny świń nie ma komu się przyłączyć i zaprotestować w sprawie ceny bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
playboy19    0

Dziś wzieła firma STANPOL Szostak MM 4 sztuki po 7zł z wat , dwa byki wczoraj ważone u szwagra i mieli 738 i 710 a dziś 755 i 734 więc waga się zgadza tylko ta cena niska bo myślałem że wezme chociaż z 7.3 . Pieniądze mają być za trzy dni ale zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milinkovic    0

wczoraj sprzedany w kamieńsku demeter biorą bez problemu tylko cena śmieszna 6,4 waga 710kg resztę trzymam dłuzej pasza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

byk 715 kg, SM cena 7,80 5% strącenia wiek 24 miesiące, przód i zad ładne, ale troszke góra gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu92    0

Dzisiaj sprzedane do Blutexu

HF 710kg 6,00zł/kg wiek 25misięcy

MM 806kg 6.50zł/kg 23miesiące

MM 874kg 6.50zł/kg 23miesiace

Jałówka MM 620kg 5.80z/kg 23miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jałówka mm 5.80 :blink: :blink: :blink:

niezle oszukuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek21    32

Byk sm biało czarny waga ok 650 z poniedziałek ma przyjechać i mówi że po 7.50 z VAT jak będzie dobry to mówił że coś dołoży jak dobra cena?


interesuje się rolnictwem i wszystkim tym co jest w jakikolwiek sposób z rolnictwem związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj