Skocz do zawartości
coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

szpeniek26    4

Świętokrzyskie powiat Opatów gmina Wojciechowice 40 tys za 1,2,3 klase trzeba dać, 4 lata temu 20 tys to był max

Wiadomość z agroFakt.pl

stg    21

Tylko na mazurach to ogólnie ziemia biedna. Jaka klasa po 30tyś/ha?

lolq1660    12

Trochę 3 bardzo trochę;-) a dalej to 4,5,6 teraz mam ofertę na zakup odłogu 80ha po 29tyś kl. 4,5,6 ale 4 to pewnie mało co

Edytowano przez lolq1660

miwigos    80

I , II   i III to u mnie co najmniej 80 tyś,pod warunkiem że sąsiedzi jeszcze nie dowiedzieli się

Kaszlak79    69

Ciekawe tylko kiedy to wszystko pierdzielnie. Przecież 80-90 tys. za ha nawet najlepszej ziemi to absurd. Kiedy to zacznie zarabiać ... ? :blink:

romanewas    0

Ja teraz szukam dobrej ziemi w Grecji i ceny minimalne to 20tys EUR za hektar a są i 40tys EUR i lepiej...

szwed1983    0

znajomy płacił jedną dzałke z agencji po 110 tysi za ha a ha było ok 15 ale teraz swojego ma 140 ha i blisko osiedle domków woj.Pomorskie

ChiquitaB    48

u nas facet teraz dzierżawę chce sprzedać to VI, V i kawałek IV klasy góra niemiłosierna na której mamy pastwisko to za 2.5h chce 100tys. to na dzień dobry mu powiedzieliśmy aby klienta sobie szukał to on że już 2 się kręci koło tego. Dodam że kombajnem nie ma szans tam wjechać na 1/3 powierzchni

jaroWM    26

kupiłem w tym tygodniu ok. 11 ha z budynkami . dom + obora poniemieckie, do remontu lub wykrojenia i dalszego odsprzedania za 50-70k PLN..

powiat olsztyński, ok. 35km od Olsztyna, większość użytków rolnych IIIb, pozostałe głównie IV. obsiana koniczyną. cena ok. 230 000 zł, z czego 100 000 z MR.

grunty graniczą z ziemią brata - jeden sąsiad pomiędzy, który miał pretensje do sprzedającego, gdy dowiedział się o sprzedaży...

Edytowano przez jaroWM

szpeniek26    4

kupiłem w tym tygodniu ok. 11 ha z budynkami . dom + obora poniemieckie, do remontu lub wykrojenia i dalszego odsprzedania za 50-70k PLN..

powiat olsztyński, ok. 35km od Olsztyna, większość użytków rolnych IIIb, pozostałe głównie IV. obsiana koniczyną. cena ok. 230 000 zł, z czego 100 000 z MR.

grunty graniczą z ziemią brata - jeden sąsiad pomiędzy, który miał pretensje do sprzedającego, gdy dowiedział się o sprzedaży...

Brałeś kolego jakiś kredyt na tą ziemie? Jak tak to na jakich warunkach???

jaroWM    26

młody rolnik 100 000 na powiększenie istniejącego gosp. wg biznesplanu,  reszta oszczędności i pożyczka od brata i siostry na kilka lat.

timasz    52

A co to szkodzi wystawic wysoka cene , koles bada rynek i moze ktos sie skusi za troszke nizsza cene

shrek    1

u mnie w okolicy to by poszło od ręki i po cichaczu jak by powiedział któremuś większemu gospodarzowi, a ja sam bym sie zastanowił nad tym :) jak bym dostał taką ofertę zakupu dobrej ziemi ( oczywiście próbował bym negocjować :)  

corrado    217

Ja dziś podpisałem już papierki i za długi mam które u mnie sobie narobił facet 10ha + 25tys. dopłaciłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się