Skocz do zawartości
coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

wojtal24    165

Ziemia nie stanieje mocno ponieważ jej ciągłe brakuje i ciągle jej ubywa  (pod budownictwo, drogi kopalnie itp)

hehe biznesmen od pietruszki..gdyby tylko PL należała do UE to bym może uwierzył, ale jakoś inaczej to widzę. Ale to dość pocieszający na momęcik post, dzięki i za to :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Jurniczek    15

Sprzedana 3 tygodnie temu ponad 1 ha

za 8000 ziemia orna i to po wielkim targu bo dawał tylko 6000. lubelskie okolice tchórzewa.

Edytowano przez Jurniczek

adamsmolen    0

jeśli mogę się wtrącić co do tematu tej łaki...człowieku bierz nie zastanawiaj się.

po 20koła za hektar to dobra cena. nieważne ze zalewa raz czy dwa razy do roku przecież to tylko łąka...

nasze gospodarstwo położone jest w promieniu do 2 kilometrów od rzeki i nieraz zalewa ok.80 % powierzchni i nic na to nie poradzisz.

masz kase nie zastanawiaj się  bo kupia inni :)

misiek30m2    5

Latem kupiłem 2 ha po 20 tys. Ziemia kl3.

Łąki cenią po 10tys lecz ciężko o kupca,mi udało się sprzedać 1ha za 6.5tys,resztę wydzierżawiłem biorę 100 zł/ha.

Cena ziemi cały czas rośnie,dzialki z agencji rolnej wylicytowali niedaleko mnie na 50 tyś.

warchest    44

a ta lake to nie mogles przerobic tego na pole uprawne np przemeliorowac czy cos a jak wydzierzawiles to doplate hyba ty bierzesz co nie czy tylko te 100 zł

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

q

Edytowano przez romuald90

misiek30m2    5

a ta lake to nie mogles przerobic tego na pole uprawne np przemeliorowac czy cos a jak wydzierzawiles to doplate hyba ty bierzesz co nie czy tylko te 100 zł

Łąki mam suche nie ma potrzeby melioracji,kiedyś jeszcze mój ojciec miał je zaorane ale plony na tej ziemi były słabe.

Największy problem to jest z dojazdem do łąk,kilka km drogą gruntową,czasami brak dojazdu a teraz żeby coś uprawiać to trzeba ciągle stosować jakieś zabiegi.Drogi  i łąki są w większości zaniedbane bo prawie nikt ich nie używa w mojęj miescowości mało kto prowadzi hodowlę zwierząt.

st220    12

Skoro nie ma chętnych do uprawy i słaby dojazd to targuj ostro cenę.

timasz    52

Niby nie ma ziemi w obrocie, ale zobaczcie tą ofertę, a żeby się zakręciło w głowie to wejdźcie w ogłoszenia użytkownika :blink:

http://olx.pl/oferta/gospodarstwo-480-h-ziemia-rolna-ziemia-orna-zabudowania-CID3-ID4QKh9.html#dbcc5100ef

Jak myślicie - komornik czy hobbysta z grubym portfelem?

Ale co jest w tym takiego dziwnego pewnie jakies biuro posrednictwa obrotu nieruchomosciami, a inna sprawa  jest to ze sa to sporawe arealy i nie ma wielu osob gotowych az tak zaryzykowac dla ludzi latwiej jest dac po 100 tysi za ha w swoim sasiedztwie niz po 25 za ha i przeniesc sie w inny rejon kraju choc to daje najczesciej ogromne perspektywy rozwoju

jaroWM    26

Niby nie ma ziemi w obrocie, ale zobaczcie tą ofertę, a żeby się zakręciło w głowie to wejdźcie w ogłoszenia użytkownika :blink:

http://olx.pl/oferta/gospodarstwo-480-h-ziemia-rolna-ziemia-orna-zabudowania-CID3-ID4QKh9.html#dbcc5100ef

wygooglowując komórkę z ogłoszenia - prowadzi do:

http://www.agropoland.com.pl/index.php

firma handlująca gruntami rolnymi chyba ze szwabskim kapitałem

petzi    1

ta działka byłego pgr'u jest od dłuższego czasu do sprzedania i nie ma chętnych (faktem jest że bardzo ładny poniemiecki folwark z piaskowca nalezy do tej nieruchomości), w rejonie 50km od tej nieruchomości jest do sprzedania jeszcze kilka byłych pgr nawet jeden jest na stronie anr wystawiony ale watpie zeby ktos kupił po cenie jaka chcą za niego. trzeba pamietac gdzie polozone sa te ziemie - okres wegetacji wyraznie krotszy niz standardowo na dolnym slasku

daremw    128

może ziemia kiepska i w słabej kulturze, może w planach zagospodarowania terenu coś nie tak..., może jakieś tereny zalewowe lub spływ wód opadowych a może najzwyczajniej w świecie  brakuje chętnych- taka okolica

Darekpol    12
To tanio za ziemię nie nadającą sie do uprawy? Jest wyraźnie wszystko opisane... A dlaczego niby tylko 17 ha zgłoszone do dopłat? Właściciel taki bogaty i mu nie zależało może :P A to zdjęcie to raczej nie jest tej ziemi...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się