Skocz do zawartości
coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

Kula07    137

Popij woda.

Trzeba było napisać, że nie jest na sprzedaż i po temacie.

zetorki12    1938

To Ja mam się zastanawiać czy cię chora wyobraźnia nie poniesie ? Może sam nad tym zapanuj . Jakoś nikt kto kupuje ode mnie np . pojedyncze sztuki bydła nie pyta "Ile za całe stado" tylko dla tego że znam wartość całości . Jakoś nie wpadają na twoją logikę . :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Kula07    137

Zadałem proste pytanie. Gdybyś prosto odpowiedział całą dyskusję zamknęli byśmy w dwóch postach.

zetorki12    1938

Gdybyś ty czytać potrafił ... , ale śmiało ciągnij dalej , dawno się tak nie ubawiłem . :lol:

soltys48    315

to teraz ja Wam Panowie przerwę i proszę ogarnijcie się obaj!!!!

Kula07    137

Gdybyś ty czytać potrafił ... , ale śmiało ciągnij dalej , dawno się tak nie ubawiłem . :lol:

Cieszę się.

Pajej    50

Ja moge sprzedac swoje 15 ha III kl za 60 tys/ha w gratisie pomogę w wydzierżawieniu tego co ja do tej pory dzierżawie, razem mam ok 60 ha

B3Agro    85

Pajej -- zachód "Polski" nas będzie wykupywał ;).

A tak na serio ja też już dawno pisałem ,że gdyby mi się trafił klient za 70-80 tyś hektar to od razu mam do sprzedania ponad 300 ha (na chwilę obecną bo cały czas się powiększa) plus przejęcie ponad 200ha dzierżaw z czego około 70 ha jest praktycznie do natychmiastowego wykupu ( cały czas wykupuję jak mam korzystną okazję). 

W skład tego wchodzi kilkadziesiąt hektarów porzeczki,malin (z nawodnieniem).

Jacyś chętni? lubelskie/podkarpackie ;)

Agrest    357

Tata może tyle samo mieć do pozwolenia. Trzeba żony i teścia pytać ;)

icek1    178

najpierw żona i teść muszą kupić hektary by je mieć

B3Agro    85

Tata może tyle samo mieć do pozwolenia. Trzeba żony i teścia pytać ;)

Rozumiem że masz taki problem ,że popychadłem u teścia jesteś. Współczuję.

Ja mam ten komfort ,że sam kupowałem i sam będę sprzedawał jak zechcę. Więc żart ci się średnio udał.

U mnie teraz w andlu ziemią posucha. Sprzedających dużo kupujących mało. We wsi gdzie mam gospodarstwo są 2 gospodarki do sprzedania razem z budynkami bo ludzie ze wsi na potęgę uciekają.

Mocnyfend    22

Zakup ziemi to inwestycja na lata ,jeszcze z 5 lat temu to bili się o ziemię, teraz cena ok 40-50 tyś u nas w okolicy ale kupców bijących się już nie ma ,przeliczają kalkulują co z UNIĄ  będzie jakie dopłaty do kiedy  ,dać 50 tys za ha to trzeba przez 10 lat zbierać ok 8 ton zboża i sprzedać za 5 tys ,ale każdy wie że aby skasować  te 5 tyś trzeba zainwestować w uprawę min połowę tej sumy ,są dopłaty ale na ogół dopiero następca będzie mieć czysty zysk

rocknrollnik    33

również uważam , że ceny będą nadal spadać bo dopłaty niepewne,opłacalność niska ,ograniczenia w obrocie.może doprowadzi to do normalności? jak można inwestować mając perspektywę odrobienia przez ok 50 lat?

Kula07    137

50 lat?

Widzę, że kolega duże Viadro ujeżdża, kawał fajnej krowy ;)

situ14    2

W okolicy (ok 40 km ode mnie) poszło 4 ha III klasy po 130 tys za hektar  :o  :o. Cena była 70 tys za ha i dwóch stało i sie przebijało kto da więcej :o

anto    8

W okolicy (ok 40 km ode mnie) poszło 4 ha III klasy po 130 tys za hektar  :o  :o. Cena była 70 tys za ha i dwóch stało i sie przebijało kto da więcej :o

konkretnie , to gdzie?

Pajej    50

Pajej -- zachód "Polski" nas będzie wykupywał ;).

A tak na serio ja też już dawno pisałem ,że gdyby mi się trafił klient za 70-80 tyś hektar to od razu mam do sprzedania ponad 300 ha (na chwilę obecną bo cały czas się powiększa) plus przejęcie ponad 200ha dzierżaw z czego około 70 ha jest praktycznie do natychmiastowego wykupu ( cały czas wykupuję jak mam korzystną okazję). 

W skład tego wchodzi kilkadziesiąt hektarów porzeczki,malin (z nawodnieniem).

Jacyś chętni? lubelskie/podkarpackie ;)

tosz ty to bogacz

lukasz1995    39

I zawsze będzie mniej kupujących,bo będzie spłacać kredyt 10 lat

piotrp88    15
Napisano (edytowany)

Następnym razem nagraj jakieś szpiegowskie wideo jak stali i się przebijali. No chyba że tylko "słyszałeś".

Edytowano przez piotrp88

maniek20    71

oj drogo płacicie w piątek kupiłem od agencji 2 ,3 klse za 23.5tys ha a znajomy od prywatnego 3,4,5 za 18 tys ha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się