Skocz do zawartości
coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

Pajej    50

@pajej to chyba nie umiesz kupować bo jeżeli ktoś Ci mówi że chce sprzedać albo wiesz że jest na sprzedanie to bierzesz kasę w kieszen drukujesz umowę przedwstepną i idziesz do gościa targujesz cenę dajesz zadatek (ja na zadatek daje 10-15tyś za 1ha) podpisujesz umowę przedwstepną dajesz zadatek dublujesz go w umowie i dalej załatwiasz resztę i nikt Ci nie podskoczy a wiem z doświadczenia ze jak kładziesz kase na stół (zadatek) to i negocjacjie lepiej idą   

ciągle czekam na wzór umowy przedwstepnej

kr9292    60

Wiadomość z agroFakt.pl

miwigos    80

Ty jako duży będziesz uprawiał zboża, rzepak buraki. Mały szansy upatrywać powinien w uprawach pracochłonnych z relatywnie dużym zyskiem - truskawka, malina, poziomka i inne choćby zioła. Z 5 ha też da się żyć.

Powodzenia z truskawkami,kto je zerwie

waldemaros    10

Kolego byłem w damnicy i tam facet mówił że jego kolega kupił busa specjalnie do wozenia ludzi ale jak weszło 500dla nierobów tak nie miał kogo wozić i owoce szlak trafił.plantacje miał koło Lęborka.

staszek131415    2020

Dokładnie. U nas 500+ tak w d*pach poprzewracało że na Kaszubach nie było komu zbierać...

Jak grosze płaciliście to się nie dziwcie że ludzi do pracy nie macie zakasać rękawy i samemu zbierać

Pajej    50

to jeszcze zalezy za ile uda sie towar sprzedac, jak zbieracz chce tyle co plantator dostaje za towar to wiesz...

B3Agro    85

Ja bazuję na sile roboczej z Ukrainy i młodziakach głównie z miasta . Tylko na akord. Stawki jak stawki - raz lepsze raz gorsze ale zarobić się da. Jednak staram się jak najbardziej uciec od owoców potrzebujących "zbieraczy" na rzecz zbioru maszynowego. 

Jak otworzą dla Ukraińców drogę na zachód to wtedy trzeba się będzie zastanawiać bo będzie prawdziwy problem.

Agrest    349

To normalne, ale Ukrainkę to co innego. ;) Tylko wybieraj te bez zazdrosnych partnerów, żebyś jak niejeden pod tirem UA nie skończył.

Jak grosze płaciliście to się nie dziwcie że ludzi do pracy nie macie zakasać rękawy i samemu zbierać

Chłopie jakie płaciliście... Jestem z okolic Malborka a u nas sie truskawek nie sadzi i ludzi nie zatrudnia także hamuj się z takimi tekstami...

B3Agro    85

To normalne, ale Ukrainkę to co innego. ;) Tylko wybieraj te bez zazdrosnych partnerów, żebyś jak niejeden pod tirem UA nie skończył.

hehe , no faktycznie , niektóre są wyjątkowo urodziwe ;)

waldemaros    10

Staszek ty to stulecie pysk.jesteś Cham i prostak a twoje wypowiedzi są durne.czytaj ze zrozumieniem kto co piszę.
Miało być stul

Agrest    349

Ale od Ciebie to mądrych wypowiedzi  i kultury to raczej się nie nauczy???

waldemaros    10

A ty co obrońca Staszka.Nie wie ile kto płaci to niech się nie udziela.poniosło mnie trochę.przepraszam wszystkich których urazila moja wypowiedz.

Pajej    50

daj mi 120tys/ha to sprzedam Ci cała moja gospodarke ok 15ha i rodzice sprzedadza Ci 5ha w gratisie pogadam z ludzmi od których dzierżawie zebyś teraz Ty dzierżawił wiec bedziesz miał ok 60ha

Edytowano przez Pajej

bizon1    18

15 tys za ha kl 4a i 4b pół na pół dwa lata temu płaciłem po 10 tys więc wzrost prawie 50% ale potrzymam go trochę i za 12 może 13 kupie

AleksanderX    104

daj mi 120tys/ha to sprzedam Ci cała moja gospodarke ok 15ha i rodzice sprzedadza Ci 5ha w gratisie pogadam z ludzmi od których dzierżawie zebyś teraz Ty dzierżawił wiec bedziesz miał ok 60ha

ale to już będzie ukraina niedługo jak zmienią granice

bizon1    18

północny a raczej północno-zachodni

Edytowano przez bizon1

tobi866    24

bizon -okolice łukowa??? jestem ciekawy bo mam łąkę  do kupienia i też zastanawiam się ile może być warta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się