Skocz do zawartości
coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

ostatnio u mnie były przetargi i niektóre działki poszły za prawie 20dt z ha ornego klasa ziemi przewaga IIIb reszta IVa i b. Ludzie trochę przesadzaja z tymi czynszami fakt dzierżawa od agencji na 6 lat ale działki trochę zaniedbane i potrzebują melioracji.

timasz    52

W mojej okolicy rok temu 100 ha w kilku kawałkach poszło srednio za 1800-2000 zł za rok dzierżawa na 18 miesiecy działki od ANR klasa ziemii 5 i 6. Wydzierzawił to okoliczny przedsiebiorca

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

jaki z tego wniosek ? ze ludzie przestają myśleć tylko biorą i biorą , i to sie żle skonczy zwłaszcza w takiej sytuacji jak jest teraz

damian40000    85

Japierdzie. Pytasz się kogoś na forum czy masz kupić ziemię? Sam decyzji nie umiesz podjąć? Jak Ci napisze "kup" to kupisz, a jak "nie" to nie kupisz?

Będziesz miał dylemat poprzednik pewnie napisze Ci "nie kupuj bo ziemia będzie tańsza" A ja napisze kupuj.

Ja juz decyzje podjolem kupuje mam nadzieje ze mi nikt nie podbije.

Agrest    347

Dlatego najpierw się kupuje, potem chwali zakupem. Bo internet nie jest anonimowy.

SOKAN    12

Ja juz decyzje podjolem kupuje mam nadzieje ze mi nikt nie podbije.

Dlatego rób umowę wstępną i ZADATEK spory wręczyć.

nie ale na pewno bardzo opłacalna w uprawie na V klasie jeśli ktoś potrzebuje kiszonke, choc masz racje inne roslinki tez urosna, mysle ze za ta cene to warto... ja bym sie nie zastanawial nawet bo u nas czyli w wlkp to za piaski trzeba dac ponad 40 tys/ha

Edytowano przez rolnik111222

jan34533    16

Tylko weź pod uwagę, że 2 ha ziemi tez można wydzierżawić po ok 1000 zł/ha + dopłata (ciekawe gdzie większy zysk????)

po ok 1000 zł/ha ---   raz w roku

michu77    0

Powiat krotoszyński wlkp.pole grunt 3,4,5 klasa przewaga 4i5,pole bardzo niekształtne w mokre lata 3 morgi podmokłe nie drenowane,dookoła krzaczory poszedł za 520 tys. za nieco ponad 6 ha,obłęd ja w 2003 płaciłem po 20tys za ha.

node3mer    12

Jak w strategicznym miejscu typu siedlisko to dużo, a jak nie to nie warto notariuszowi głowy zawracać

icek1    178

dziś kupiłem 1 ha za 20 tys  niecały kilometr do gosp  drogo ale takie ceny wysokie

soltys48    315

Witam

Ile może być warta ziemia rolna  o powierzchni 10 arów klasy 5-6 ???

0,08hektara  w środku moich pól wg ANR warte było 3800,- wywoławczej plus 50,- przebitki jakby żaden idiota się nie znalazł "na dole"plus notariusz przetarg miał być 26.11 nawet wadium wpłaciłem ale całe szczęście odwołali-piszę teraz o dzierżawę

TheMariko12    409

Zależy mi  dlatego że to jest obok mojego pola na tak zwanym kwadracie i ta 4 część robi mi z pola odwróconą literę L , co sprawia że oranie nie jest przyjemne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się