coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Produkcja tlenu to biologia :P ja zdawałem biologie rozszerzoną.. Naj więcej tlenu na świecie produkują lasy dżunglę itp ..

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Też 2 lata temu kupiłem 6 ha 5 i 6 klasy, zapłaciłem po 20 tys za ha, ale myśle że było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

.

 

Kuzolek taki kozak tylko przez forum czy w realu też ? :)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaca19855    11

Z twojej długiej chodź mało wartościowej wypowiedzi szczególnie mnie drażnią 2 rzeczy. Nie zwracam uwagi na wiekszoość bzdur ale musze...

Po piersze to radzę wziąć podrecznik do geografii i przeczytać skąd bierze sie tlen w przyrodzie. Dżungla nie jest płucem dla świata !!!! Możesz wyciąć całą i nic nikomu sie nie stanie, stezenie tlenu tez nie spadnie, chyba że kilka dziesiątych procent.

Po drugie to ze ktoś kupił działkę kilka lat temu za 15 tys a teraz jest ona warta 5-6 razy tyle to nie zasługfa inflacji. Aż tak mocno nie galopuje

 

 

@LESZEK1 Po raz kolejny proszę Cie abyś poruszając konkretny temat zwracał uwage na wszystkie aspekty. Ceny w Niemczech, tylko na niewielkim obszarze sa tak wysokie jak piszesz. Z powodzeniem możesz kupić po 12-15 tys euro. A pozatym nie wspominasz o cenach gwarantowanych na pordukty jakie mają niemcy, dopłatach do paliwa (nie ma ograniczen na ha), czesto tanszych srodkach produkcji (polskie nawozy tansze w niemczech) i przede wszystkim wyzszych dopłatach. Takich kwesti jest jeszcze wiele.

 

 

http://ja-i-swiat.blog.ekologia.pl/amazonia-zielone-pluca-swiata,674

 

a ziemie kupilem w lipcu ubiegłego roku i nie mowie że teraz jej wartość jest kilka razy wieksza ale za kilkanaście lat może tak być

 

Forum nie służy obrażaniu innych urzytkowników

Edytowano przez Jaca19855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

.czas pokaże co będzie

 

Kuzolek napisał mi nie miłą wiadomość na pw .. widocznie nie potrafi wypowiedzieć się szerzej .. No ale czego się spodziewać ;)

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego nie cwaniakuj - po prostu chciałem poznać twoje zdanie, ale widzę że koledzy musieli Ci pomóc, a twój poziom wypowiedzi i traktowania innych świadczy tylko o Tobie. Małolat jesteś i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś, ale to rozumiem też taki byłem :), pogadamy jak przestaniesz korzystać z kieszeni Tatusia

 

Niecwaniakuję jesteś poprostu niedouczony. Nieznasz elementarnych zasad funkcjonowania świata i plujesz w innych. Nieprzejmuj się to typowe dla niektórych ludzi w tym kraju, że jak czegoś nie wiedzą, nie potrafią lub coś im nie wychodzi kierują nienawiść w stronę innych. Masz problem, komuna Cię skrzywdziła, mam nadzieję ze sie z tym uporasz. Co to za różnica czy mam 10 lat czy 30, kto mnie utrzymuje?? Ty mnie utrzymywać nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ja dostałem wiadomość na pw ... Zostałem nazwany dzieciakiem i mam sie douczyć polskiego ..

dla jasności to gramatyka jak juz .. I nie zaśmiecaj mi skrzynki bzdetami :)

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

"Zielone płuca świata" a jak nie jesteś 'miejscowym' Indianinem nie wytrzymasz paru godzin marszu, bo padniesz z duchoty. Za to nad zbiornikami zawsze masz rześkie powietrze i przyjemnie się oddycha. Ciekawe czyż nie? ;) Dodatkowo mówi się też o tym, że leciwe drzewa więcej pobierają tlenu niż go produkują.

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaca19855    11

"Zielone płuca świata" a jak nie jesteś 'miejscowym' Indianinem nie wytrzymasz paru godzin marszu, bo padniesz z duchoty. Za to nad zbiornikami zawsze masz rześkie powietrze i przyjemnie się oddycha. Ciekawe czyż nie? ;) Dodatkowo mówi się też o tym, że leciwe drzewa więcej pobierają tlenu niż go produkują.

 

Racja ;) z tą ochroną puszczy amazońskiej to bardziej chodzi chyba o te ogromną różnorodność gatunków, nigdy nie wiadomo moze za kilka lat odkryja jakis gatunek grzybka ktory stanie sie lekiem na raka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Kończąc ten off top to z tym się akurat zgadzam, takie środowiska powinny pozostać 'dzikie'. Porównując do małej skali - to tak jakby zaburzać stosunki wodne na polu. Nic dobrego z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

Nie ma co narzekać tylko trzeba sobie jakos radzić,jedni sa zaradni i kupują,a kto nie chce gospodarzyć czy mu sie nieoplaca sprzedać i gites :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Ja dostałem wiadomość na pw ... Zostałem nazwany dzieciakiem i mam sie douczyć polskiego ..

dla jasności to gramatyka jak juz .. I nie zaśmiecaj mi skrzynki bzdetami :)

nie zaczynamy zdania od JA , doucz się też biologii ..prywatne spory załatwiamy na PW ale widzę że nie umiesz obsługiwac

kultura wymaga aby nie przekręcac nazwy użytkownika , więc jak nie potrafisz przepisac to kopiuj bo żadnego'' kuzolek'' tu nie ma :D :D :D

 

sorry za off ,ale jak modowie strajkują to myszki harcują ;)

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Niecwaniakuję jesteś poprostu niedouczony. Nieznasz elementarnych zasad funkcjonowania świata i plujesz w innych. Nieprzejmuj się to typowe dla niektórych ludzi w tym kraju, że jak czegoś nie wiedzą, nie potrafią lub coś im nie wychodzi kierują nienawiść w stronę innych. Masz problem, komuna Cię skrzywdziła, mam nadzieję ze sie z tym uporasz. Co to za różnica czy mam 10 lat czy 30, kto mnie utrzymuje?? Ty mnie utrzymywać nie musisz

jak skończysz to co ja to pogadamy, na nikogo nie pluję i nie obrażam w przeciwieństwie do Ciebie. Jeżeli masz jakieś kompleksy lub inne problemy to proponuję udać się do specjalisty lub "szepty". Co do komuny to nie masz pojęcia o czym mówisz, ale kolegom pod sklepem możesz snuć swoje wywody.

pozim 10 i 30 latka moim zdaniem jest różny, ale zawsze można porozmawiać z dzieckiem. Pozdrów Tatę.

 

na tym kończę i nie zamierzam komentować kolejnych Twoich postów.

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wybacz jakoś nie obchodzi mnie twój nik ani to co piszesz .. Poszukaj resztki czegoś w sobie i nie zawracaj ludzia głowy .Jesli szukasz zaczepki idź na stadion tam ja znajdziesz .. A chyba ze ci się nudzi to zagraj w scrable skoro taki dobry jestes z polskiego :)

 

 

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LESZEK1    0

Koledzy ,.

Na co komu te pyskówki,co Wasze wywody mają wspólnego z cenami ziemi ? ,bo zdaje się że to jest tytuł wątku .

Proszę wyluzujcie ,ale też nie kaleczcie ojczystego języka ,bo sami sobie wystawiacie świadectwo (negatywne niestety) . Moja Babcia śp. mawiała "jakby doopie pozwolić,to by w kościele pierdziała".

Dywagacje niektórych o dżungli brazylijskiej ,albo uprawie na piaskach (nie wiem,czy o Saharę chodziło) są równie abstrakcyjne jak uprawy na księżycu .

Proponuję otworzyć temat Science Fiction i tam dać upust swej bujnej wyobraźni .

Pozdrawiam Leszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Proponuję najpierw tę abstrakcje poprzeć jakimś konkretnym argumentem, jeśli już komuś się ją zarzuca. Słowo "piaski" w rolnictwie to przenośnia i oznacza ziemię o kiepskim plonowaniu (czytając chociażby ten temat można się tego domyślić). BTW. Egipcjanie już kilka tysięcy lat temu potrafili uprawiać zboża mając dookoła Saharę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startom    139

Orientuje sie ktos moze jakie ceny za ziemie -glownie laki klasa IV- sa w woj. lubuskim? Przymierzam sie do zakupu ok 20 ha i jak zwykle w takiej sytuacji -chcialbym kupic jak najkorzystniej.


Lubuskie Angusowo - hodowla zwierzat z pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Na stronie agencji są średnie ceny ziemi w danym rejonie

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

prawie 20 tyś w wykupie z ANR za 5 klasę. Po 18 tyś kolega płacił za 20 ha w kawałku. Też 5 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj