Skocz do zawartości
mmzz23

Wymiana oleju Famarol 1,8 V

Polecane posty

mmzz23    1

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany oleju w przekładni oraz wgl sprawdzeniu jego poziomu. Gdzie mogę sprawdzić jego poziom? Po jakim czasie powinienem go wymienić? I w jaki sposób?

klakierkot    0

Witam. Mam podobny problem. Nie wiem po jakim czasie wymienić olej. Prasę mam od nowości zrobiłem juz 1200 balotów. Czy powinienem juz wymienić olej? Prasa Unia Famarol 1.8v rocznik 2010.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikus95    0

Ja mam prase z 2008r i do tej pory nie zmienialem a mam juz 6000 bel i w tym sezonie jeszcze nie zamierzam zagladac :)

Edytowano przez Mikus95

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leo10
      witam.
      mam jedno pytanko.mam nadzieje ze bedziecie mi mogli w stanie mi pomóc
      .czy mógli byście zmierzyc jaką długość ma mieć bagnet oleju w silniku.
      to znaczy jaką ma długość od wejscia bagnetu w silniku do poziomu na miarce .to znaczy poziom minimalny i maksymalny.
      bardzo byłbym wdzięczny za wymierzenie tego gdzyż zakupiłem ciągnik i nie ma on własnie miarki oleju
      z góry dziękuje/
    • Przez Tomon007
      Witam. Wymieniam olej hydrauliczny w same laser 100 jednak nie ten korek odkrecilem co trzeba mysle ze na fioletowo to z tylnego mostu a czerwony to wlew do niego. Wysylam zdjecia i zaznaczylem w kułka z zapytaniem od czego te korki sa. Zaznaczylem roznymi kolorany zeby bylo wiadomo jak opisac .ten gorny to pewnie od hydrauliki i w chodzi do niego utto 10w30 tak ? A ten dolny to nie jestem pewny i fajnie by bylo jakbyscie napisali jaki odej tam zalac i ile  Z gory dziekuje za pomoc 

• Przez kamilek767
      Witam ;) Kto posiada i może się wypowiedzieć co do tych dwóch rozsiewaczy ? Rozważam zakup któregoś z nich.
    • Przez witch
      Witam czy posiada ktoś siewnik unia fenix 700/3? Chciałbym pogadać z posiadaczami tego siewnika.
    • Przez V12
      Witam
      Czy po demontarzu ramion da sie wymienić uszczelniacz zaznaczony strzałką i czy to coś pomoże ?? JEst tam jeszcze oring ale pewnie w ten sposób sie go nie wymieni 
      Mam od dawna tam upierdliwy wyciek , który wystepuje tylko jak uzywam podnośnika