Skocz do zawartości
mmzz23

Wymiana oleju Famarol 1,8 V

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mmzz23    1

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany oleju w przekładni oraz wgl sprawdzeniu jego poziomu. Gdzie mogę sprawdzić jego poziom? Po jakim czasie powinienem go wymienić? I w jaki sposób?

klakierkot    0

Witam. Mam podobny problem. Nie wiem po jakim czasie wymienić olej. Prasę mam od nowości zrobiłem juz 1200 balotów. Czy powinienem juz wymienić olej? Prasa Unia Famarol 1.8v rocznik 2010.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikus95    0

Ja mam prase z 2008r i do tej pory nie zmienialem a mam juz 6000 bel i w tym sezonie jeszcze nie zamierzam zagladac :)

Edytowano przez Mikus95

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartex
      Witam. Mam problem z MF 3060 bez przedniego napędu. Zaświeciła mi się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni po umyciu ciągnika, wspomaganie działało, EHR też, a żółw/zając, WOM i blokada już nie. Więc przeczyściłem styki na czujniku ciśnienia i od tamtej pory nie zaświeca się po wciśnięciu sprzęgła przed uruchomieniem silnika kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i żółw/zając. W czym jest problem? Pomóżcie. Z góry dzięki.
    • Przez Laakiluk
      Koledzy mam takie. kupiłem wkład filtra oleju FILTRONA i tam w komplecie zamiast uszczelki o przekroju kwadratowym był normalny okrągły oring i myślę że założę jak producent dorzucil, poskladalem nalalem olej na full i do kabiny odpalić kombaj załapał ładnie czekam i czekam aż lampka ciśnienia zgadnie A ona nic i tak z 30 sekund i wtedy olsnienie zgasilem szybko lecę do filtra A tam kałuża oleju z 5l. I pytanie mogło coś się uszkodzić w silniku? nie gazowalem go, normalnie zgasilem. olej niby mial na chwilę. jutro lece kupic normalny filtr.
    • Przez crystal169
      Witam, posiadam kombajn New holland tc 56 od nowości tj od 2009 roku.
      W tym roku chciałem obrócić noże w rozdrabniaczu słomy ponieważ już są dość wytępione, a z drugiej strony nic. Okazało się jednak że 2 skrajne noże nie dadzą się obrócić ze względu na śrubę którą są przykręcone. Tej śruby po prostu nie da się wyjąć bez większego rozbierania blach sieczkarni, i teraz moje pytanie czy ktoś obracał te nożei miał taki problem, czy może jakiś sposób jest a ja go po prostu nie widzę.
    • Przez Wojtas501
      Zastanawiam się nad zakupem brony talerzowej szerokości 3m do ciągnika 100KM z planem chipu na 120KM (John Deere 5100M). Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze jest cena oraz jej masa. Ciągnik ma udźwig na kulach 3600kg, a 610mm za kulami udźwig wynosi 2700kg. Mam kilka ofert cenowych maszyn różnych producentów, tylko nie mam porównania ponieważ ich nie widziałem. Żniwa za pasem, więc na dniach będę musiał podjąć decyzję o wyborze. Poniższe oferty które mi zaproponowano (ceny netto):
      Mandam Gal-C + wał daszkowy 18 800 (waga ok 1600kg) Rolmako U693 + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF, ekrany boczne ok 20 000 zł (waga ok 1450kg) Unia Ares XL + wał rurowy, osłony boczne, zgrzebło za talerzami 25 500 zł (waga ok 1530kg) POM Brodnica ALFA + wał daszkowy, piasty bezobsługowe SKF 21 560 zł (waga ok 1500kg) AgroMasz BT30 + wał teownikowy/daszkowy, ekrany boczne, piasty bezobsługowe 20 350 zł (waga ok 1500kg) Maszyna będzie głównie służyła do uprawy pożniwnej, w przyszłości będzie zamontowany siewnik poplonu. Posiadam agregat uprawowy ciężki Rolmako z tylnym wałem crosskill o wadze ok 1600kg i ciągnik bez problemu daje sobie z nim radę. Talerze we wszystkich maszynach są wielkości 560mm. 

• Przez UrsusC-330
      Witam, jak wymienic olej w zwolnicach w ursusie c330?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.