Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Gulo125

Rozrzutnik czy rozsiewacz do wapna

Polecane posty

Gulo125    0

Witam :)

Planuje kupić rozsiewacz do wapana. planowalem jakies 9ton, ale porównując ceny rosiewaczy i rozrzutników zauwazylem ze lepiej bedzie kupić rozrzutnik bo taniej i bede mógł im robić dwie rzeczy rosiewac wapno oraz obornik. Jak myślicie co lepiej kupić dwie maszyny oddzielnie czy dwa w jednym? Jak rozrzutnik sobie radzi z rozsiewaniem wapna? Co myslicie o Unia Tytan 18 z adapterem rozdrabniającym i talerzami?

PS: Częściej bede go urzywał do wapna

xerion3800    42

Rozrzutnik świetnie sobie poradzi w wapnie. Kolega ma JOSKINA SIROCO. Chwali sobie. Ale na twoim miejscu zamiast unii tytan brał właśnie Joskina Siroco lub unie Apollo. Lepszy rozkład masy. Duże koła i w ogóle lepsza konstrukcja. A dwa pionowe wały będą pracowały jak talerze od rozsiewacza

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursus-moc
      witam ma ktos lub widzial przyczepe samozbierajaca co sie zaklada adapter i jest rozrzutnik bo mam przyczepe ale chce z niej zrobic zeby zakladac adapter przyczeoa to pottinger pirat
      ktos cos
    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez creative1agh
      Witam,
      nabyłem drogą kupna rozrzutnik jak w temacie. Konstrukcja i materiały wydają się być bardzo solidne. Niejasne jest dla mnie rozwiązanie hamulca.  Widzę, że jest hydrauliczny od zaczepu idzie rurka do tylnej osi i tam rozchodzi się na oba koła. Niestety przy zaczepie przechodzi w elastyczny wężyk, który oczywiście jest urwany. Do tego ( tak przynajmniej myślę) patrząc od przodu, po lewej stronie na ramie zaczepu jest uchwyt w który włożona była : pompa hamulcowa zintegrowana ze zbiornikiem na płyn/olej. Nie mam nic więcej, nie spotkałem się nigdy z takim rozwiązaniem. Ma ktoś może zdjęcie, wie jak to ma działać? Co wyzwala hamulec?
    • Przez pawelek11
      Witam. Dziś do firmy w której pracuje przyjechał rozrzutnik warfama n-266 z 2012r. Po podłączeniu go do ciągnika i uruchomieniu napodkaliśmy jeden problem. Mianowicie taśma rozrzutnika przesuwa się do przodu po zamianie przewodów dalej to samo.  Tu moje pytanie. Czy w tym rozrzutniku w jakiś sposób przełącza się posów taśmy przód-tył?
    • Przez chuck00
      Sprzedam maszyny takie jak w tytule, nie posiadają ukrytych wad, nie picowane do sprzedaży, pierwszy właściciel (oprócz kombajnu). Szczegóły w linku poniżej:
      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/Uxc7/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.