Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gulo125

Rozrzutnik czy rozsiewacz do wapna

Polecane posty

Gulo125    0

Witam :)

Planuje kupić rozsiewacz do wapana. planowalem jakies 9ton, ale porównując ceny rosiewaczy i rozrzutników zauwazylem ze lepiej bedzie kupić rozrzutnik bo taniej i bede mógł im robić dwie rzeczy rosiewac wapno oraz obornik. Jak myślicie co lepiej kupić dwie maszyny oddzielnie czy dwa w jednym? Jak rozrzutnik sobie radzi z rozsiewaniem wapna? Co myslicie o Unia Tytan 18 z adapterem rozdrabniającym i talerzami?

PS: Częściej bede go urzywał do wapna

xerion3800    42

Rozrzutnik świetnie sobie poradzi w wapnie. Kolega ma JOSKINA SIROCO. Chwali sobie. Ale na twoim miejscu zamiast unii tytan brał właśnie Joskina Siroco lub unie Apollo. Lepszy rozkład masy. Duże koła i w ogóle lepsza konstrukcja. A dwa pionowe wały będą pracowały jak talerze od rozsiewacza

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tommekpol
      aza Maszynowa Danex posiada do zaoferowania dla Państwa rozrzutnik do obornika firmy Gilibert o ładowności 10 ton. Stan maszyny dobry. Rozrzutnik posiada zakładki do kukurydzy.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu 606 648 578

www.bmdanex.pl

Cena: 22 500 zł. Cena do negocjacji.

• Przez januszz
      Czy są rozrzutniki innych producentów, w których jest zamontowana ściana przesuwna tak jak w Fiegl?
    • Przez Radosław
      Witam mam rozrzutnik marki unsinn niemiecki z 1995 roku i problem polega na tym że nie działa mi posuw gdyż mam uszkodzoną sprężynę od zapadki jak i same zapadki są do wymiany i tu moje pytanie gdzie można dostać te części bo w agromach mają tylko do polskich a handlarze oświadczają mi że nie ma zamienników do tej marki może ktoś coś wie gdzie można takowe części dostać niżej daje załączniki tych owych części. na pierwszym zdjęciu jest ta zapadka którą poszukuje a na drugim znajduje się (jest zaznaczona) sprężyna króra jest zrobiona z blachy stalowej. Popycha zapadke do koła

• Przez etihw
      Złożyłem młodego rolnika na zakup rozrzutnika 6 ton metal-fachu ale po usłyszeniu opinii paru osób bardzo poważnie zaczynam się obawiać czy to jednak dobry wybór i zastanawiam się teraz nad paroma:
      - metal-fach n267/1
      - cynkomet n-221
      - jol-met n 250/3
      Wszystkie 6 tonówki i adaptery pionowe 4. Jeśli możecie coś o którymś powiedzieć i ewentualnie dodać jakiś inny tak w przedziale cenowym do 60 tysięcy będę wdzięczny. 
    • Przez FantasticMrF
      Witam
      Mam problem z adapterem rozrzutnika. Strasznie rzucało adapterem, tak bardzo że aż całym rozrzutnikiem.
      Wały były nie wyważone więc na złom poszły. Założyłem nowe slimakowe, a poprawa jest tylko połowiczna.
      Podpowie ktoś co jest przyczyną?