Skocz do zawartości

Polecane posty

Marecki2922    53

Jak w temacie proszę o opinię na temat sit produkowanych oraz naprawianych przez firmę TOMMAR

Pozdrawiam

Sprzedam siewnik do kukurydzy kuhn maxima 4 , zasiał około 500 ha stan idealny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Koczk
      Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Dominatora,

Mam sporo pytań dotyczących Claas'a Dominator 58. Otóż niedawno go kupiłem i jest bardziej zaawansowany niż mój stary consul. Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji obsługi, nawet w języku angielskim! Czy posiada ktoś może taką instrukcje? Oraz wykaz części? Swoją maszynę sprowadziłem z Norwegii. Był serwisowany w serwisie Claas'a i nawet nie wiem jaki stosowano oryginalny olej do hydrauliki oraz silnika. Bardzo bym prosił o jakieś porady co do tego modelu. Sam go chce przystosować również do koszenia kukurydzy, mam wszystkie części, aby to zrobić, lecz przydałaby mi się właśnie instrukcja oraz wykaz części w razie jakiś uszkodzeń w przyszłości.

Pozdrawiam Serdecznie!
    • Przez zzttoorr
      Cześć
      Szukam opinii właściciela traktora podanego powyżej (spalanie, cena części, awaryjność i jak się ogólnie sprawuje)

Czy może lepszy byłby FARMTRAC 7110 DT

• Przez MichalM1
      Dzień dobry,

1. Chciałbym dowiedzieć się jakie dane można odczytać z ECU tej serii?
      2. Czy po podłączeniu się jest możliwe stwierdzenie autentyczności przebiegu?
      3. Czy macie informację na temat kosztu takiej usługi serwisu?
      4. Gdybyście mieli wybrać skrzynię pomiędzy PQ a PQ+ to którą byście wybrali w ciągniku o przebiegu ok. 7000 tys. i dacie produkcji pomiędzy 1995 a 2001?
      5. Jak z awaryjnością amortyzacji przedniej osi? Czy z przytoczonym przebiegiem nie będzie ona grozić kosztami naprawy?
      6. Jakie są czułe punkty maszyny i miejsca na które warto zwrócić uwagę?
      7. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać jazda testowa?
    • Przez rolnin

Serdecznie witam, 

Zainteresowała mnie szkoła w Giebułtowie a dokładniej technikum agrobiznesu, może na forum znalazła by się osoba lub jest , która uczęszczała do tej szkoły i może powiedzieć mi o niej jakieś szczeguły. Głównie słyszałem ogół, czyli ,że fajnie itd. ale jak jest prawda?

Ciężko czy nie, nauczyciele , liczba przedmiotów, liczebność uczniw w klasie (najlepiej tej powyżej) czy jakieś progi punktowe itd. 

Licze że będą wypowiadały się osoby chodzące tam i osoby znające takie, czy też jakieś pogłoski.

Dziękjue bardzo za odpisy i liczę że będzie ich pare.

• Przez Karol445
      Witam. Mam taki problem ze swoim staruszkiem John Deere 945 że co jakis czas wyrywa mi sita z kosza sitowego i wylatuja z tyłu na pole  Wiem że trzeba wymieniać tuleje gumowe na wahaczach sit i sa wymieniane na nowe wszystkie na bierząco a jednak to sie pojawia i co wymłócone 5-6 ton zboża sito znowu wyrwane z mocowań. Może ktos wie jaka może byc tego przyczyna i jak temu zaradzić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.