Skocz do zawartości
Adrian29

JD 545- problem ze sterownikiem(awaria?)

Polecane posty

Adrian29    0

Witam, czy to normalne że na tym komputerku środkowa lampka świeci się żółtym światłem nieprzerwanie przez cały czas pracy prasy? bo w angielskojęzycznej instrukcji wyczytałem że gdy bela zbliża się do finalnego rozmiaru, żółta lampka powinna zacząć mrugać, a ciągłym światłem pali się dopiero podczas owijania sznurkiem.

A w moim przypadku, żółta lampka nigdy nie mruga, obserwuje tylko na froncie prasy kiedy numerek dojdzie do nr 5, wtedy pociągam za sznur i ramię zaczyna owijanie szpagatem.

Wydaje mi się że coś jest zepsute z tym sterownikiem.

Ecopiotr    105

Mam co prawda 550, ale takie akcje czasami się zdarzają. Olewam to i robię następną, jak przechodzi cały cykl, to wszystko wraca do normy. Masz sygnał dźwiękowy o rozpoczęciu autom. owijania? Jeśli nie, to spróbuj zrobić trochę większą belę, tak z 5,5. Inna sprawa - przy wywalaniu beli, otwierasz komorę do końca?

Wiadomość z agroFakt.pl

Adrian29    0

Żadnego sygnału dzwiękowego ta puszka nie wydaje, a klapa wydaje mi się że jest otwierana do końca.

Ochen a jak mniej więcej wygląda ta krańcówka i na czym polega ta regulacja?

przemo6197    0

sterownik powinien wydawać dzwięk jeśli rolka zablokuje się w komorze lub kiedy przy zamykaniu klapy dociśnie się klapą do rolki, jeśli czujnik jest sprawny miga czerwony stop i wydaje dźwięk

jeżeli lampka pali się cały czas czujnik który znajduje się przy siłowniku od podajnika albo wysiadł i robi zwarcie cały czas albo poprostu musisz dogiąć którąś z blaszek przy czujniku

dlaczego nie korzystasz z automatycznego owijania?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Katana90
      Mam problem z włączeniem biegów zetor 9540, po włączeniu biegów polowych jedzie powoli, nie reaguje na sprzęgło (nie rozłącza) tarczę wymieniłem na nową, uszczelki i tarcze żółwia i szosowe a ciągnik wogóle nie reaguje na sprzęgło główne, brak możliwości włączenia biegów szosowych. 
    • Przez Katana90
      Mam problem z włączeniem biegów zetor 9540, po włączeniu biegów polowych jedzie powoli, nie reaguje na sprzęgło (nie rozłącza) tarczę wymieniłem na nową, uszczelki i tarcze żółwia i szosowe a ciągnik wogóle nie reaguje na sprzęgło główne, brak możliwości włączenia biegów szosowych. 
    • Przez Katana90
    • Przez IMATEUSZI
      mam problem ze skrzynią w c330M.. Biegi ciężko chodzą, i często jest tak że nie da się wrzucić biegu, kilkakrotnie popuszczam i wciskam sprzęglo wtedy wskoczą. Na zgaszonym ciągniku jest gorzej, bo nie da sie przeskoczyc z terenowych na szosowe i na odwrót, tak jakby coś blokowało. Sprawdzałem stan oleju hydraulicznego, jest około 1cm ponad górną kreską miarki. Macie jakiś pomysł? dziekuję od razu za pomoc
    • Przez pawe848
      Witam zakupiłem prase RC90 i przy próbie jej pracy zaczyna zwijać coś i zapycha sie podbieracz za każdym razem to samo