Zaloguj się, aby obserwować  
antonio86

z-224 nie wiąże po wymianie nożyka POMOCY bo siano na łące

Polecane posty

antonio86    39

Wczoraj przy prasowaniu zaczęła mi przepuszczać prasa tak co piątą jakby sznurek był niedocięty. A że do sklepu miałem bliżej niż do domu kupiłem nowy nożyk. (dłuższy o szerokość ostrza od starego-w oryginalnym opakowaniu sipmy) Po założeniu obcina sznurek przed pęczkiem(w ogóle nie ma pęczka tylko dwa odcięte sznurki) Po założeniu starego jest tak samo a na nowym na środku jest zadra jakby w coś uderzył. I obcina cały czas. Tak to wygląda jakby pęczek się robił wysoko na palcu i nie mógł zejść. Co robić i w co mógł uderzyć nóż?

POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Sprężynka jest ok. Wygląda to tak że pęczek nie chcę schodzić z palca i obcina w nieodpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Doszedłeś co było przyczyną swoją drogą najlepiej sprawdzać na sucho jeden kręci kołem pomału wrzucasz troszkę siana aby coś związało ty obserwujesz jak aparat robi sópeł co gdzie zle chyba że jesteś nowicjusz to jakiś doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Nowicjusz nie jestem bo już 7 lat prasuję i już kupę rzeczy naprawiałem w aparatach też. Pisałem o pomoc bo trzeba było zrobić szybko. Na szczęście poratował kolega prasą i teraz na spokojnie w wolnej chwili naprawię swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Prasa naprawiona :)

Do wymiany była dźwignia nożowa po założeniu nowego nożyka uderzył w coś :blink: Nie mam pojęcia w co ale miał zadziora i skrzywiła się dźwignia. Na szczęście miałem od starego aparatu i po wymianie prasuję super- nic się nie rozwiązało :D

Dzieki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Theprzemo205
      witam! przymierzam sie do kupna tej o to prasy, a raczej myślę czy warto ją oglądać. https://www.olx.pl/oferta/prasa-rivierre-casalis-rc-121-CID757-IDqhKlH.html#aec1200a11;promoted    cena je st kusząca ale czy da rade w niej c 360? Na początek prasować by miała około 11 ha słomy, ze 4 ha siana no i z 10 balotów sianokiszonki plus ewntualne sąsiedzkie usługi. Prasę ta stoi na tym placu już od wiosny do sprzedania( mijam ją codziennie jadąc i wracają z pracy) wydaje mi sie że brakuje w prasie pasów, ale to może tak ma być. Liczę na wasze opinie w tym temacie oraz doświadczenie.
    • Przez marcincinekk
      Witajcie.
      Mam problem z sianem, otóż bydło nie chce go jeść. Nie ważne czy są to krowy, jałówki czy cielęta.
      Siano jest w belach. Drugi pokos. Mocno zbite. Suszone 3 dni w upały.
      Po rozwinięciu jest trochę wyblakłe, prawie bez zapachu i delikatnie, miejscami posklejane. Nie czuć stęchlizny, lub innych nieprzyjemnych zapachów.
      Jakiś czas po zrolowaniu były ciepłe w środku.
      Tydzień później zbierałem z reszty pola resztę siana i wyszło dobre, pachnące i chętnie jest zjadane. Różnica jest taka, że jest luźniej zrolowane.
      Czy przez to że było zbyt mocno ubite mogło się zagrzać i przez to nie chcą jeść?
      Czy jest jakiś sposób by zachęcić do zjadania tego siana? Słyszałem że można polać słoną wodą. Może jakoś wymieszać z dobrym sianem lub sianokiszonką?
    • Przez Hubert1604
      Witam,  
      Mam na sprzedaż bele siana. 
      Cena do uzgodnienia. 
      Odbiór osobisty. 
      Woj. Wielkopolskie, 62-730 Dobra. 
      Więcej info pod numerem: 724768398.
      18.02.2018
    • Przez NABUCH
      Witajcie. W moim MF-ie 255 miałem  wymienione sprzęgło na nowe. Dzisiaj próbowaliśmy wjechać do obory  i zonk sprzęgło raz działa raz nie . Z wbiciem biegu raczej nie ma problemu gorzej z wyciągnięciem biegu.  Czasem sprzęgło działa tak ,że  można zmieniać biegi bez problemu a najczęściej jak zmieni się na wsteczny wtedy zaczyna się zacinanie. Czasem muszę zgasić ciągnik żeby można było wyjąć bieg. Po zgaszeniu bieg wyskakuje bez problemu. Luz sprzęgła wygląda ok .  Ktoś coś podpowie co może być przyczyną. Pozdrawiam Nabuch
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj