News
Zaloguj się, aby obserwować  
antonio86

z-224 nie wiąże po wymianie nożyka POMOCY bo siano na łące

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
antonio86    39

Wczoraj przy prasowaniu zaczęła mi przepuszczać prasa tak co piątą jakby sznurek był niedocięty. A że do sklepu miałem bliżej niż do domu kupiłem nowy nożyk. (dłuższy o szerokość ostrza od starego-w oryginalnym opakowaniu sipmy) Po założeniu obcina sznurek przed pęczkiem(w ogóle nie ma pęczka tylko dwa odcięte sznurki) Po założeniu starego jest tak samo a na nowym na środku jest zadra jakby w coś uderzył. I obcina cały czas. Tak to wygląda jakby pęczek się robił wysoko na palcu i nie mógł zejść. Co robić i w co mógł uderzyć nóż?

POMOCY

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    112

Doszedłeś co było przyczyną swoją drogą najlepiej sprawdzać na sucho jeden kręci kołem pomału wrzucasz troszkę siana aby coś związało ty obserwujesz jak aparat robi sópeł co gdzie zle chyba że jesteś nowicjusz to jakiś doświadczony

antonio86    39

Nowicjusz nie jestem bo już 7 lat prasuję i już kupę rzeczy naprawiałem w aparatach też. Pisałem o pomoc bo trzeba było zrobić szybko. Na szczęście poratował kolega prasą i teraz na spokojnie w wolnej chwili naprawię swoją.

antonio86    39

Prasa naprawiona :)

Do wymiany była dźwignia nożowa po założeniu nowego nożyka uderzył w coś :blink: Nie mam pojęcia w co ale miał zadziora i skrzywiła się dźwignia. Na szczęście miałem od starego aparatu i po wymianie prasuję super- nic się nie rozwiązało :D

Dzieki za podpowiedzi :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez Mikua
      Panowie, jakiś pomysł dlaczego nie chce odpalać?
      Przez pierwsze poł godziny chodził normalnie, lecz odpalał kręcąc długi i przy pomocy Plaka.  później przestał reagować na gaz aż w końcu nie odpala. 
      Po zdjęciu głowicy tłoki są całe w ropie,
      została wymieniona pompa wtryskowa na nowa lecz to samo, Zdjąłem cylindry i pierścienie wyglądają tak jak powinny, nie popekane itd.
      W czym może być problem
    • Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez babel1992
      Witam. Wczoraj znajomy mechanik wymienił mi alternator w moim t 25 na alternator nowego typu (3 kable). czy to normalne że kontrolka ładowania gaśnie dopiero na wyższych obrotach ? 

• Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.