Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

Lampa ostrzegawcza do Zetora Proximy 90 plus

Polecane posty

kris14    259

Weź składane- najwygodniejsze, ale dobrze by było je przed zakupem obejrzeć czy nie składa się samoczynnie pod niewielkim oporem.

seweryn20    678

Wszystko zależy gdzie chcesz i przykręcić i jak będą rozmieszczone śruby. Żeby się nie okazało że otwory mają większy rozstaw niż powierzchnia w której mają być wywiercone.

A jeśli nie ma takiego jaki by cię interesował to kup tylko gwintowaną tulejkę z nakrętkami. Resztę dorobisz indywidualnie do swojej potrzeby.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

aster453    24

@ursusek dzięki to już wiem że nie kupować, @kobpawel powiedz mi jak go przykręciłeś do zetka jakieś fotki coś dokupywałeś ? No i oczywiście wszystkim dzięki za zainteresowanie

Edytowano przez aster453

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jahu
      Chcę zasiać na wiosnę mieszankę na ziarno (jęczmień+owies+peluszka ew pszenica jara)
      w zeszłym roku pierwszy raz zasiałem takie coś: jęczmień 100kg+pszenica 50kg+peluszka 65kg /ha klasa IV V troche zarosło i wyległo (wymlocilem ok 4,5t/ha)

co zrobić żeby było ok? ile czego dać? ile dać azotu i kiedy (czytalem ze malo <50kg i tylko na start)? czym najlepiej pryskać (bo wiele środków wycofali)? co stosujecie i jakie sa efekty?
    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez celmer5
      Witam tu bardziej kieruje się do elektryków i tych którzy już to robili dokładnie chodzi mi o to gdzie zamontować kogut (gdzie byłoby najlepiej???) i jak go podłączyć bo mam zapalniczkę samochodową i chciałbym żeby był pod to zapalniczkę włączany jak to zrobić gdzie podłączyć i do czego to zapalniczkę ?????? Proszę pomóżcie
    • Przez kony111
      witam!
      Pryskaliscie Lancetem?Jak oceniacie ten produkt? Zrobił u was swoja robote?
    • Przez gizbern26
      Kupiłem kabine czeską oczywiście z pourywanymi zawiasami,z czego zrobić zawiasy to wiem,bo z płaskownika,drutu i rurki.
      Chodzi mi jak je przymocować,co z czym ma się zgrać i jakie kąty do spawania żeby drzwi fajnie się otwierały?
      Bo wiadomo kabina i drzwi mają kształt rombu.
      Kabina podobna jak na tym zdjęciu.